Wybierz laureata Pozytywki za listopad 2022. Trwa głosowanie

Pozytywka Dzień Dobry TVN
Pozytywki listopad 2022
Przedstawiamy nominowanych do Pozytywki Dzień Dobry TVN za listopad 2022. Oddaj głos na osobę, która według Ciebie zasługuje na to wyjątkowe wyróżnienie.

Pozytywki Dzień Dobry TVN - nominacje listopad 2022

Robert Pogorzelski jest z zawodu leśnikiem, od dziecka kochał zwierzęta. Założył Ośrodek Rehabilitacyjny Dzikich Zwierząt "Puchacz", gdzie opiekuje się gatunkami chronionymi, jak i niechcianymi ptakami. Poświęca temu całe swoje życie. Ratuje i leczy skrzywdzone i chore ptaki, a następnie je wypuszcza.

Grzegorz Pacho postanowił odmienić los Grzegorza Misieckiego, który po śmierci żony żył samotnie w bardzo złych warunkach. Grzegorz postanowił zdobyć Mont Blanc, aby promować założoną zbiórkę, zorganizował remont, by zapewnić godne warunki życia dla Pana Grzegorza oraz zaspokoić podstawowe potrzeby.

Pani Marta - gdy zmarł jej mąż, sama zgłosiła się do lekarzy, by oddać organy zmarłego. Mimo ogromnej tragedii i cierpienia, specjalnie przyszła pod salę pobrań i życzyła lekarzom powodzenia. Jej decyzja uratowała życie kilku osób.

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej Głogoczów zorganizowali wielką akcję pomocy sześcioletniemu Franiowi choremu na neuroblastomę, któremu pomóc może jedynie kosztowna operacja w Barcelonie. Zaangażowali do pomocy kilkadziesiąt jednostek OSP z Krakowa i Małopolski.

Paulina Socha-Jakubowska i Karolina Kotowicz - dziennikarka i blogerka, które w pojedynkę wychowują dzieci. Głośno mówią o samotnych i samodzielnych matkach oraz o tym, z czym borykają się każdego dnia.

Wybierz laureata Pozytywki za listopad 2022 - głosowanie

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?