Najnowsze

Sylwestrowa metamorfoza ratowniczki medycznej. "Nie myślałam, że mogę aż tak wyglądać"

Najnowsze

Autor:
Adam
Barabasz
Metamorfoza pani Aleksandry
Metamorfoza pani AleksandryDzień Dobry TVN
wideo 2/3

Sylwester to najwyższy czas, aby wejść w nowy rok ze świeżą energią i nowym wizerunkiem. Wśród naszych widzów wybraliśmy panią Aleksandrę, która trafiła w ręce naszego sztabu ekspertów: makijażystki Marty Gąski, fryzjerskiego mistrza Łukasza Urbańskiego oraz stylistki Marty Pożarlik. Efekt ich pracy na żywo podziwiała córka bohaterki.

Nowy rok, nowy look

Do sylwestrowej metamorfozy wybraliśmy 45-letnią Aleksandrę Parys z Warszawy. Kobietę, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Z wykształcenia inżynier, z powołania ratowniczka medyczna. Ma także dyplom z MBA. Po wybuchu pandemii podjęła decyzję o pracy na oddziale covidowym. Oprócz tego robi testy i wykonuje szczepienia. Jak sama podkreśla, przez jej ręce przewinęło się 6 tys. pacjentów chętnych do przyjęcia preparatów. Gdyby tego było mało, Aleksandra jeździ na motorze, założyła ze znajomymi fundację ratownictwa motocyklowego i prowadzi własną firmę. Pomimo tego, że Ola swoją energią mogłaby obdzielić kilka osób, ma za sobą niełatwy okres.

- To było sześć bardzo trudnych lat, które ostatecznie zakończyły się rozstaniem z moim partnerem - wyznała. - W tej chwili nie czuję się atrakcyjna. Moja wartość dla mnie samej bardzo spadła. Tak jak zmieniłam część swojego życia, tak swój wygląd chciałabym zmienić, poczuć się kobietą i zacząć nowy rok jako nową kartę - podkreśliła.

Sylwestrowa metamorfoza

Beauty team Dzień Dobry TVN miał więc jasno postawione cele. Aleksandra wiedziała czego, chce i w czym czuje się świetnie. Na co dzień pracuje w ratowniczym uniformie lub przemierza plac budowy w kasku, jednak drzemie w niej rockowy pazur, który chciałaby z siebie wydobyć. Podstawą każdej metamorfozy jest dostosowanie zmian do stylu życia jej bohaterki.

- Buzia OIi była zmęczona i przepracowana - stwierdziła Marta Gąska. - Porozmawiałam z Olą, jak sobie radzić z obrzękami pod oczami i opuchniętymi powiekami. Płatki pod oczy są rewelacyjne, trzymamy je w lodówce i nakładamy codziennie. Szczególnie osoby, które pracują w maskach, mają problem, żeby pozbyć się tych obrzęków. Ciężko jest nosić pełny makijaż, jeśli jest się zakamuflowanym. W takich przypadkach świetnie sprawdzają się podkłady mineralny w pudrze, który działa pielęgnacyjne i ochronnie - zaznaczyła.

Pierwszą odsłoną, w której zaprezentowała się bohaterka, była codzienna stylizacja. Zdecydowanie więcej emocji wywołał zestaw wieczorowy utrzymany w stylu retro z nowoczesnym sznytem. Całość uzupełniały delikatne fale i subtelny, podkreślający urodę Na naturalność postawił również Łukasz Urbański, który podjął się niełatwego wykonania ciepłego blondu.

- W takiej wersji jeszcze nigdy siebie nie widziałam - przyznała Aleksandra. - Nie myślałam, że mogę aż tak wyglądać - dodała.

Pani Aleksandrze towarzyszyła 15-letnia córka, Marta.

- Mamo, lśnisz - podsumowała, wystawiając najwyższą notę naszym ekspertom.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Archiwum prywatne / Jerzy Dudek / East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości