Zrobiła sobie tzw. tureckie zęby. "Uwielbiam mój uśmiech"

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
o2.pl
Próchnica narodową epidemią

Śnieżnobiały uśmiech to marzenie wielu osób. Do tego grona należy pochodząca z Australii Vanessa Knight. Kobieta miała dość swoich naturalnych i - co gorsza - żółtych zębów, dlatego zdecydowała się pojechać na ich korektę w Turcji. Za swoją metamorfozę zapłaciła ponad 23 tysięcy złotych. Czy jest zadowolona z efektów?

"Tureckie zęby". Czy warto je sobie zrobić?

"Tureckie zęby" to trend, który podbija cały świat. Osoby, które marzą o śnieżnobiałych i równych zębach jadą właśnie do Turcji, aby po okazyjnej cenie odmienić swój uśmiech. Mimo że efekty tych metamorfoz są bardzo różne, to chętnych nie brakuje. Na takich ruch zdecydowała się także Australijka Vanessa Knight.

Jak dbać o zęby?

Metamorfoza uśmiechu Agnieszki
Metamorfoza uśmiechu Agnieszki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Kobieta jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na swoim profilu w serwisie Tik Tok zamieszcza filmiki, w których podkreśla, że marzy o idealnym wyglądzie. W tym celu poddaje się różnego rodzaju zabiegom. Ostatnio postanowiła odmienić swój uśmiech. W nagraniu, które opublikowała w sieci wyznała, że wybrała się do Turcji, gdzie dentyści założyli jej śnieżnobiałe koron na jej własne zęby.

"Tureckie zęby". Czy tiktokerka jest zadowolona z efektu?

Australmijka swoją historię opowiedziała również dziennikarzom brytyjskiego tabloidu "The Sun". Kobieta wyznała, że po tym, jak trafiła do kliniki lekarze - w pierwszej kolejności - spiłowali ok. 70 proc. jej własnych zębów. Następnie nałożyli na jej zęby śnieżnobiałe korony. Vanessa dodała, że za metamorfozę uśmiechu zapłaciła 4 390 funtów, czyli przeszło 23 tys. złotych i podkreśliła, że nie żałuje wydanych pieniędzy i jest bardzo zadowolona z efektów.

Swoją radością podzieliła się również z internautami. W zamieszczonym na Tik Toku filmie mówi, że choć nie potrzebowała nowych zębów, to po zabiegu czuje się zdecydowanie lepiej. Zdradziła, że czuła się bardzo niepewnie, gdy uśmiechała się swoimi naturalnymi zębami. - Uwielbiam mój uśmiech, kolor zębów, kształt i wszystko - powiedziała.

Jak bardzo zabieg ja zmienił? Zobaczycie to na poniższym nagraniu.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: o2.pl

Źródło zdjęcia głównego: Veronique Beranger/Getty Images

Pozostałe wiadomości