Aneta wkracza w nowe życie po rozwodzie. Poddała się naszej metamorfozie. "Jestem w szoku!"

Autor:
Oskar
Netkowski
Metamorfoza Anety
Metamorfoza AnetyDzień Dobry TVN
wideo 2/20

W kolejnym odcinku naszego cyklu: "Raz, dwa, trzy… Piękna Ty!" metamorfozie poddała się Aneta Szajkowska. Napisała na skrzynkę redakcyjną Dzień Dobry TVN z prośbą o to, by pomóc jej wkroczyć w nowe życie po rozwodzie z mężem. Jak oceniacie jej przemianę?

Aneta zgłosiła się do cyklu "Raz, dwa, trzy… Piękna Ty!"

Aneta jest w trakcie rozwodu i ma za sobą pierwszą rozprawę. Bohaterka naszego cyklu, przyjechała do Warszawy z Kurowa obok Szczecina. Na co dzień pracuje w kwiaciarni. Niedawno napisała do nas taki list:

Dzień dobry,  Jestem Aneta, mam 47 lat  Kiedyś zawsze dobrze wyglądałam dbałam o swój wygląd i stylizację.  Ostatnio trochę się pozmieniało w moim życiu, jestem w trakcie rozwodu po 23 latach małżeństwa (30 lat razem). Trochę mnie to przytłoczyło i przestałam dbać o swój wygląd.  Myślę, że udział w Waszym programie mógłby zmienić moje nastawienie, dać mi wiatru w skrzydła i nowy początek w życiu :)    Pozdrawiam serdecznie,  Aneta Szajkowska   

Aneta Szajkowska zachwycona przemianą

Aneta to dobrze zorganizowana kobieta. Dobrze wie czego chce, ale i czego nie chce. Nie przepada za krótkimi włosami. Od dłuższego czasu towarzyszy jej blond. Na co dzień często chodzi w "workowatych" sukienkach lub zwykłej bluzce i jeansach. Podczas metamorfozy w Dzień Dobry TVN towarzyszyły jej córki Roksana i Kaja. Bardzo wspierają mamę i, jak mówią, jest dla nich bohaterką, która potrafi poradzić sobie z każdą sytuacją.  

- Jestem w szoku! W życiu nie miałam na sobie nic fioletowego, nie znajdziecie tego koloru u mnie w szafie. I te włosy... marzenie. Kolor stonowany, super, i ta długość! - oceniła jedną ze swoich nowych odsłon bohaterka.

Jak przebiegła metamorfoza? Tego dowiecie się oglądając materiał wideo.

Spektakularna metamorfoza pani Anety
Spektakularna metamorfoza pani Anety Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/EastNews

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości