Materiał promocyjny

Czy mama pomoże córce rozprawić się z bałaganem w szafie? 

"Skarby z szafy" odcinek 2

Jak opiekując się dwójką małych dzieci znaleźć czas i siły na wiosenne porządki w szafie? Wygospodarowanie chwili na gruntowny przegląd garderoby to nie lada wyczyn, chyba, że z pomocą przyjdzie Ania Dec.

„Skarby z szafy” Kamili i Renaty

Renata postanowiła pomóc córce pozbyć się góry ubrań, które zalegają w jej szafie, jednak szybko okazało się, że nie tylko Kamila ma do uporządkowania garderobę. Na strychu znalazła się także pełna walizka ubrań, które mogą się jeszcze komuś przydać. Po dokładnym przejrzeniu ubrań okazało się, że obie panie posiadają całkiem sporo rzeczy, którym można dać drugie życie.

"Skarby z szafy" odcinek 2

Dziewczyny nie tylko wybrały przedmioty, które zdecydowały się wystawić na platformie Vinted, ale Ania pokazała im także, jak je sfotografować i opisać, żeby szybko je sprzedać i cieszyć się zarobionymi w ten sposób pieniędzmi. Szybko się okazało, że Renata i Kamila nie tylko osiągnęły swój cel, ale zebrały dwukrotność kwoty, którą pierwotnie zakładały – dzięki temu wybrały się na babski wypad do słonecznej Hiszpanii.

 „Skarby z szafy”: Anna Dec pomaga spełniać marzenia

W programie „Skarby z szafy”, Anna Dec staje przed wyjątkowym zadaniem – musi pomóc bohaterom kolejnych odcinków uporządkować garderobę, a wszystko w duchu zrównoważonej mody. Ida, która przyświeca całemu przedsięwzięciu to „Nie wyrzucaj, daj rzeczom drugie życie, sprzedaj”. Dzięki takiemu podejściu uczestnicy nie tylko mogą pozbyć się niepotrzebnych, zagracających przestrzeń rzeczy, ale także, dzięki sprzedaży ich na platformie internetowej Vinted, mogą spełnić swoje marzenia.

"Skarby z szafy"

W programie znalazło się też wiele trików, porad, które pomogą sprzedać zalegające w szafie ubrania: co, jak i za ile można wystawić, a ponadto Anna Dec w każdym z odcinków podkreśla, że koszulkom, sukienkom czy swetrom, które są już zbyt zniszczone, żeby wystawić je w sieci, można nadać drugie życie i przerobić je na szmatki, czy, na przykład, saszetki i torby na zakupy. Dzięki takiemu podejściu nie tylko uda się zaoszczędzić (a nawet zarobić) pieniądze na przyjemności, ale także, niewielkim wysiłkiem, zadbać o planetę ograniczając zakupy i, tym samym, produkcję kolejnych ubrań.

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości

Serowe arcydzieła na talerzu Andrzeja Polana
Materiał promocyjny

Serowe arcydzieła na talerzu Andrzeja Polana