wyprzedaż

  wyprzedaż

  Agata Młynarska wspiera budowę Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży. Aby zebrać fundusze na ten cel, dziennikarka postanowiła wystawić na sprzedaż rzeczy ze swojej szafy. Są wśród nich takie, które darzy szczególnym sentymentem i z którymi trudno się jej rozstać. Opowiedziała o nich w rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl. Zdradziła nam także swoje kolejne pomysły na rzecz Fundacji TVN.

  Najnowszym trendem wśród gwiazd jest wyprzedawanie swoich prywatnych szaf pełnych markowych ubrań. Po co to robią? Czy jest to sposób na szybki i łatwy zarobek? Czy tego typu wydarzenia cieszą się zainteresowaniem? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Zanim dasz się porwać szałowi zakupowemu podczas noworocznych wyprzedaży.... usiądź przed swoją szafa i zastanów się co, tak naprawdę, jest Ci potrzebne. Alicja Napiórkowska radzi, jak kupować z głową, a dr Marek Borowiński, psycholog i specjalista ds. technik sprzedażowych opowiada, jakie techniki stosują sklepy, żeby do nas dotrzeć i zachęcić nas do kupienia konkretnych produktów.

  Sklepy opróżniają półki i magazyny ze starych rzeczy, aby wprowadzić nowe kolekcje. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Anna Męczyńska – stylistka, kostiumolog , Zbigniew Urbański – znawca gadżetów i elektroniki oraz Piotr Miączyński – dziennikarz gospodarczy GW. Co w tym okresie warto kupować?

  Styczeń to miesiąc promocji, wyprzedaży i obniżek. Co jeszcze warto kupić z początkiem roku oprócz produktów RTV i AGD? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: dziennikarka Dzień Dobry TVN Tina Żyro oraz socjolog Tomasz Sobierajski. Dlaczego polujemy na okazje? Czy zawsze wpływ na taką sytuację ma nasz uszczuplony budżet domowy?

  Obuwie, ciuchy, dodatki i biżuteria. Targi pop - up sale, coraz bardziej popularne w Polsce, polegają na jednodniowej sprzedaży akcesoriów modowych. Takie spotkanie to nie lada gratka nie tylko dla fanów mody, ale także dla debiutujących projektantów i tych już uznanych.