Horoskop tygodniowy na 31.10-6.11. Które znaki zodiaku czekają największe niespodzianki?

Aktualizacja:
Autor:
Astrolog
Merkurja
horoskop tygodniowy

Tydzień rozpocznie się w miarę spokojnie, ale już we wtorek na niebie utworzy się Pierwsza Kwadra Księżyca w znaku Wodnika, co przyniesie nam dość oryginalne tematy do rozmów rodzinnych i nietypowe, niezbyt tradycyjne sposoby spędzania dnia Wszystkich Świętych. Sprawdź horoskop tygodniowy na 31 października - 6 listopada 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

Dni tego tygodnia nie niosą za sobą zbyt intensywnych aspektów na niebie. Dużych aspektów brak, aż do soboty. Do ważniejszych wydarzeń z pewnością można zaliczyć rozpoczęcie przez Marsa ruchu wstecznego (30.10), co zacznie w kolejnych dniach nieco przygaszać wojenne klimaty. Weekend będzie okraszony opozycją Wenus i Urana, co przyniesie brak stabilności i nagłe wybuchy w relacjach partnerskich. Równie łatwo będzie można się odkochać w długoletnim partnerze, co zakochać w kimś dopiero co poznanym. Koniec tygodnia niesie w sobie ogromną nieprzewidywalność i spore niespodzianki, nie tylko w naszym życiu miłosnym, ale również rodzinnym i zawodowym.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop tygodniowy na 31.10-6.11.2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Twój patron zaczął bieg wsteczny i ty również musisz się przygotować na oglądanie się za siebie. W tym tygodniu możesz zrobić jakiś remanent. Wszystko to co cię już dłużej nie satysfakcjonuje zostanie poddane w wątpliwość. Możesz czuć, że czegoś nie załatwiłeś, że coś do końca nie jest wyjaśnione, dlatego powrócisz do starych tematów. Jeśli miałeś jakąś przewlekłą chorobę lub kontuzję w przeszłych latach, to w ciągu najbliższych dni może ona o sobie przypomnieć, chociażby przez łupanie w kościach.

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Tydzień rozpoczniesz markotnie. Okaże się, że wspólna celebracja Święta Zmarłych może wyglądać całkiem inaczej niż było to w planach, co oczywiście zdenerwuje cię i wyprowadzi z równowagi. Ktoś naobiecuje, ktoś inny nie dotrzyma słowa. Kwadra Księżyca w znaku Wodnika (1.11) wzburzy cię i możesz czuć się zaniepokojony. Kolejne sensacje przyniesie weekend. Opozycja Wenus i Urana (5.11) sprawi jakąś niemałą niespodziankę. Może się okazać, że pojawią się jakieś spory sąsiedzkie lub niechciana aktywność ze strony dalszych kuzynów. Nie łam się, poradzisz sobie ze wszystkim.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Znajdujący się w twoim znaku zodiaku Mars rozpoczął długotrwały ruch wsteczny, który zakończy się dopiero w Nowym Roku. Dzięki temu masz możliwość uzdrowić swoje stare problemy i zadbać o to, aby uspokoić swój umysł. Z natłoku myśli i pomysłów wybierzesz te najbardziej atrakcyjne i dobrze rokujące. Dzięki wstecznemu biegowi Marsa będziesz mógł dłużej i bardziej cierpliwie popracować nad jakimiś projektami, które do tej pory stoją ,,rozgrzebane’’ i odłożone na wieczne później… Pierwsza Kwadra Księżyca w sprzyjającym ci znaku Wodnika (1.11) sprawi, że świąteczne dni będą dla ciebie pomyślne i wypełnione dobrymi kontaktami z otoczeniem.

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Pojawią się chwilowe przeszkody z dojazdami lub odwiedzinami. Nie lubisz nagłej zmiany planów, dlatego będziesz reagował z alergią na coraz to nowe pomysły twoich bliskich. Tydzień zapowiada się dla ciebie jako dość niespokojny i wypełniony dużą ilością napięcia. Pierwsza Kwadra Księżyca, która wypada w znaku Wodnika (1.11) nastroszy i najeży twój układ nerwowy i możesz się wściekać o drobiazgi. W kolejnych dniach będzie znacznie lepiej. Poczujesz się pewniejszy siebie. W weekend zagrasz z kimś w otwarte karty, postawisz sprawę bardzo ostro i… wygrasz.

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Kwadra Księżyca w znaku Wodnika (1.11) to świetna wiadomość dla niezdecydowanych jeśli chodzi o sprawy partnerskie Lwów. Okaże się, że możesz wreszcie jasno określić swoje uczucia i znaleźć słowa, aby opisać to, co się dzieje w twoim sercu. Po spotkaniu rodzinnym nagle coś stanie się dla ciebie jasne, klarowne, wręcz oczywiste. Dużo spraw samoczynnie będzie dążyć do pożądanego przez ciebie finału. W weekend musisz zachować szczególną ostrożność. Opozycja Wenus i Urana (5.11) tworzy półkrzyż z twoim znakiem zodiaku. Może się okazać, że zapragniesz natychmiastowych działań, z wprowadzką kogoś, bądź wyprowadzką włącznie. Instalacje elektryczne i hydrauliczne mogą odmówić współpracy.

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Zatęsknisz za samotnością, ciszą, spokojem i relaksem. Nic z tych rzeczy. Najbliższe dni będą pełne rejwachu, chaosu i wszechobecnego bałaganu, którego nie cierpisz. Twoje mieszkanie będzie przypominać pobojowisko. Niestety goście, odwiedziny, najazdy… Wszystko naraz. Możesz mieć serdecznie dość, ale język taktowanie zawiążesz sobie na supełek. Później będzie już łatwiej. Następne dni przyniosą unormowanie i porządek. Kolejne zaskakujące wydarzenia czekają w weekend. Tym razem jest spora szansa na przyjemne niespodzianki. Opozycja Wenus i Urana uruchomi w kimś lawinę ciepłych uczuć i nagle będziesz obsypana komplementami lub prezentami. Pojawią się miłe słowa i zaproszenie, z którego skorzystasz.

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Pierwsza Kwadra Księżyca w znaku Wodnika (1.11) da ci na początku tygodnia pewne wsparcie, a nawet protekcję ze strony osoby, która wiele może ci ułatwić. Niestety kolejne dni tygodnia nie będą już takie proste. Twoja psychika będzie dość krucha, a zdolność trzymania emocji na wodzy znacznie się osłabi. Powinnaś Wago skupić się na swoim sercu i jego potrzebach, a nie na tym co inni wymagają od ciebie. Skoncentruj się, i pomyśl o tym, jak zaopiekować się swoim ciałem fizycznym i nie przesadzaj z treningami czy restrykcyjnymi dietami. Trudnym dniem będzie sobota (5.11) kiedy Wenus utworzy opozycję z Uranem. Jakieś nagłe wydarzenie, bądź wiadomości płynące z mediów mogą zburzyć twoje poczucie bezpieczeństwa. Zamiast oglądać TV weź do ręki wartościową książkę.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

W tym tygodniu będzie denerwować cię ludzka obłuda i zakłamanie. Z przenikliwością właściwą twojemu umysłowi rozpracujesz rodzinne gierki i podchody czynione przez bliskie ci osoby. Pierwsza Kwadra Księżyca w znaku Wodnika (1.11) sprawi, że z rozbrajającą szczerością rzucisz kilku osobom prosto w twarz, co myślisz o pewnych zachowaniach i rozgrywkach. Oczywiście nie przybędzie ci w związku z tym przyjaciół, ale nie dbasz o fałszywe uprzejmości. Pod koniec tygodnia będziesz pod wpływem opozycji znajdującej się w twoim znaku Wenus i Urana (5.11). To układ, który wywołuje iskry i błyskawice. Jak grom z jasnego nieba może spać na ciebie niezwykła fascynacja jakąś świeżo poznaną osobą. Niewykluczona mocna aktywność w internecie.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Większość sił planetarnych nastawia się na wodny żywioł, a na dodatek współgrający z tobą Mars będzie osłabiony ruchem wstecznym. Jakby tego było mało patronujący ci Jowisz cofnął się do znaku Ryb. To zdecydowanie nie twój tydzień. Możesz czuć, że nie masz wspólnej płaszczyzny z bliskimi i musisz się wykłócać o każdy detal. Twoje plany oscylują wokół innych osi, niż to co wybrała na ten tydzień twoja rodzina. Jesteś dość krytycznie nastawiony do otoczenia i nie masz zamiaru gryźć się w język. To może powodować, że napięcie będzie eskalować, a w weekend pod wpływem wybuchowej opozycji Wenus i Urana (5.11) da ujście w postaci głośnej różnicy poglądów. To podziała oczyszczająco.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Wśród bliskich ci osób gruchną wieści dotyczące zaręczyn, przeprowadzek lub zbliżających się narodzin nowego członka rodziny. Najbliższe dni przyniosą wiele sensacyjnych wiadomości i ciekawych informacji dotyczących życia familii oraz wydarzeń u krewnych i znajomych. Z zainteresowaniem przyjmiesz szczegóły odnoszące się do osób, które są ci bliskie bądź znasz je z dawnych lat. W kolejnych dniach tygodnia sam staniesz się obiektem obmowy lub ciekawości swoich powinowatych, ponieważ opozycja Wenus i Urana (5.11) u ciebie w domu również przyniesie nieoczekiwane zwroty akcji, na szczęście będą one dążyć do tego, co jest zbieżne z twoimi oczekiwaniami. Ze zdrowiem lepiej, nawet kręgosłup trochę odpuści.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Pierwsza Kwadra Księżyca, która wypada w twoim znaku w Święto Zmarłych pomoże ci być silniejszym, bardziej asertywnym i zdecydowanym w kontaktach z twoją bliższą i dalszą rodziną. Początek tygodnia zapowiada się zatem dość udanie. Pobłyszczysz w otoczeniu, poopowiadasz ciekawe anegdoty, będziesz w centrum uwagi. Gorzej w kolejne dni tygodnia. Niestety zbliża się dla ciebie dość niebezpieczna, a w najlepszym razie mocno ekstrawagancka opozycja Wenus i twojego patrona Urana (5.11). Pomysły, które przyjdą ci do głowy w weekend mogą być naprawdę równie oryginalne co szalone bądź niebezpieczne! Unikaj ryzykownych transakcji w internecie, nie inwestuj w szklane domy i kopalnie diamantów w fantazyjnych republikach bananowych, bo strata jak amen w pacierzu.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

W twoim otoczeniu pojawią się osoby, które będą chciały pokazać, że ich racja jest na wierzchu. Pierwsza Kwadra Księżyca w znaku Wodnika (1.11) nie podziała na ciebie harmonijnie. Rodzinne zjazdy z okazji nadchodzących świąt i celebracja pamięci o przodkach, będą w tym roku dla ciebie niewygodne lub męczące. Okaże się, że nie do końca zostały wyjaśnione kwestie sporne dotyczące przeszłości. Będziesz się wycofywać i unikać dyskusji, co jest dobrą decyzją. Kolejne dni będą nieco łatwiejsze i przyniosą profity zawodowe. Weekend upłynie pod znakiem mocnych akcentów w życiu sercowym. Partnerstwo będzie przechodzić jakąś transformację lub nawet mały kryzys, który uda się zażegnać przez szczerą rozmowę i wspólne spacery.

Dziady - co to za zwyczaj?

W folklorze słowiańskich Dziady to duchy przodków, ale również przedchrześcijańskie obrzędy i rytuały, które były im poświęcone. Celem tych działań było pozyskanie przychylności zmarłych. Nazywane były również Pominkami, Przewodami, Radecznicą i Zaduszkami. Dziady jesienne obchodzono w nocy z 31 października na 1 listopada, co nazywano także nocą zaduszkową. Było to przygotowanie do jesiennego święta zmarłych. Podczas obchodów Dziadów, dusze należało ugościć, co miało nie tylko zapewnić ich przychylność, ale również pomóc im w osiągnięciu spokoju po śmierci. Podawano im przede wszystkim miód, kaszę, jaja, kutię i wódkę.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 31 października 2022 r.

Horoskop dzienny na wtorek, 1 listopada 2022 r.

Horoskop dzienny na środę, 2 listopada 2022 r.

Horoskop dzienny na czwartek, 3 listopada 2022 r.

Horoskop dzienny na piątek, 4 listopada 2022 r.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Anna Efetova/Getty Images

Pozostałe wiadomości