Horoskop

Horoskop na poniedziałek. Dla jednego znaku to dobry dzień w kwestiach materialnych

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja
Horoskop

Sprawdź horoskop dzienny na poniedziałek, 31 października 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Skorpiona, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Koziorożca. Po godzinie 16.42 nasz naturalny satelita przejdzie do znaku Wodnika. Ostatni dzień miesiąca będzie upływał nam w rytm rosnącej tarczy Srebrnego Globu i zbliżającej się fazy Pierwszej Kwadry.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 31 października 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Dzisiaj gorące emocje będą szukały szybkiego ujścia. Nie będziemy grzeszyć cierpliwością, wręcz przeciwnie, wszystko będziemy chcieli mieć na wczoraj. Przygotowania do Wszystkich Świętych będą powodowały podwyższoną nerwowość, ale również napięcia pomiędzy najbliższymi członkami rodziny. Rosnący Księżyc w znaku Wodnika może zapewnić rekordową frekwencję na wieczornych imprezach halloweenowych, ale niestety może być na nich dość niebezpiecznie pod względem zagrożenia pożarowego lub kłopotów z instalacją elektryczną.

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzisiaj będziesz snuł fantazje i myślał o tym, jak spotkać się z ukochaną osobą. Księżyc w znaku Wodnika zwróci twoją uwagę na to, aby oryginalnie i w inny niż zazwyczaj sposób spędzić popołudnie i wieczór. Zapragniesz zaimponować komuś czymś zaskakującym i naprawdę się postarasz, aby zrobić wrażenie.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Korzystaj z pierwszej części dnia, aby wykonać czynności wymagające od ciebie koncentracji czy racjonalności. Po przejściu Księżyca do znaku Wodnika wszystko pójdzie ci znacznie trudniej i zajmie więcej czasu. Wieczorem pojawi się jakiś klimat walki, starcia czy wręcz rywalizacji z kimś, kto na co dzień nie jest twoim przeciwnikiem.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Rankiem będziesz zagłębiony w pracy i solennie wykonasz obowiązki. Wzrastający Księżyc w przyjaznym ci znaku Wodnika jest doskonałą prognozą na popołudnie i wieczór. Możesz zostać porwany przez jakąś falę energii, którą wytworzą twoi znajomi. Dasz się ponieść inspirującym i spontanicznym pomysłom.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Ostatni dzień miesiąca przyniesie ci jakiś dylemat zawodowy. Ktoś może cię o coś posądzić lub do czegoś próbować zmusić. Możesz również poczuć się dotknięty jakimś pomówieniem. Na szczęście wieczorem otrząśniesz się z tych negatywnych emocji i spędzisz bardzo przyjemny czas w zupełnie innym towarzystwie.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Dzisiaj rano unikaj przecenienia swojej pozycji i możliwości. Bardzo prawdopodobne, że nie dasz rady przeforsować swojego stanowiska ani prośbą, ani groźbą. Wieczorem klimat zmieni się na bardziej towarzyski i ten wewnętrzny ścisk odpuści, ale nadal powinieneś uważać na to, aby nie lekceważyć osób, które szykują się, aby wetknąć ci szpilkę.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Ostatni dzień października będzie dla ciebie satysfakcjonujący, jeśli chodzi o pracę i kwestie materialne. Dopóki Księżyc przebywa w znaku Koziorożca, obrót wszystkich spraw powinien być korzystny. Popołudniem musisz uważać na incydenty związane z komunikacją i innych, nierozważnych uczestników ruchu drogowego.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Rano nikt nie da ci taryfy ulgowej. Trzeba będzie wykonać wszystko to, co należy do twoich obowiązków zawodowych. Ktoś cofnie cię z drogi. Wieczorem masz szansę natknąć się na kogoś, kogo nie widziałaś już od dłuższego czasu, ale to spotkanie sprawi ci przyjemność, ponieważ twoja więź emocjonalna z tą osobą nie wygasła.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Dzień rozpocznie się doskonale. Będziesz w świetnej formie intelektualnej. Merkury, który znajduje się w twoim znaku, wskazuje na to, że idą do ciebie istotne wiadomości. To dobry moment, aby rozmówić z kimś, kogo chciałeś już od dawna zaprosić na bliższe spotkanie. Wieczorem skomplikuje się atmosfera rodzinna.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Dzisiaj poczujesz się bardziej miękki i bezbronny wobec pragnień oraz tęsknot. Twoje uczucia będą widoczne jak na dłoni i niestety możesz dać sobą manipulować. Popołudnie przyniesie jakąś nieplanowaną zabawę. Zachwycisz kogoś swoim poczuciem humoru i lekkością w prowadzeniu rozmowy.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Jedyne, o czym będziesz od rana marzyć, to cisza, spokój i odrobina samotności. Niestety nie będzie ci to dane. Weźmiesz dodatkową odpowiedzialność za coś, co tak naprawdę nie leży w twojej gestii, ale aby uspokoić sytuację i dla dobra innych nie uchylisz się od dodatkowych czynności. Dzisiaj będziesz mistrzem kompromisu.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Rano będziesz musiał pogodzić się z czyimś sprzeciwem. Nic nie da się z tym zrobić, ponieważ pewna osoba nie przyjmuje żadnych argumentów. Wieczorem pojawi się przestrzeń na to, abyś czuł się zadbany i doceniony. Ktoś spełni twoje pragnienia.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Dzień rozpoczniesz z pozytywnym nastawieniem i dobrą energią. Będziesz mieć wokół siebie chętne do pomocy osoby, w szczególności mężczyzn, którzy sporo za ciebie pozałatwiają. Wieczorem coś może nieoczekiwanie zakłócić harmonię i stabilizację w twoim domu. Nie daj się ponieść i nie wierz w każdą plotkę czy pogłoskę.

Znaczenie kart Tarota - 4 Monet

Karta 4 Monet nazywana jest również 4 Denarów. Jej znakiem zodiaku jest Koziorożec, planetą Słońce, a żywiołem Ziemia. Jak wszystkie czwórki, tak i ta wskazuje na stabilizację. Karta odnosi się przede wszystkim do spraw ziemskich i materialnych. Przedstawia ona skąpców i osoby niechętne do zmiany swojej postawy oraz dzielenia się. W pozycji prostej może świadczyć o stabilności finansowej przy jednoczesnym pracoholizmie i dumie z posiadania materialnych dóbr. W pozycji odwróconej symbolizuje egoizm, skąpstwo i nieumiejętność cieszenia się rzeczami niematerialnymi. Może także zwiastować utratę pieniędzy.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Galeanu Mihai/Getty Images

Pozostałe wiadomości