Horoskop

Horoskop tygodniowy na 28.11-4.12.2022 r. Które znaki mogą czuć się szczególnie uprzywilejowane?

Horoskop

Aktualizacja:
Autor:
Astrolog
Merkurja
horoskop

Sprawdź horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku na 28.11-4.12.2022 r., który przygotowała astrolog Merkurja. Przez najbliższe dni Słońce przebywa w znaku Strzelca, Księżyc rośnie na nocnym niebie i przygotowuje się do Pełni w znaku Bliźniąt, która wypadnie w następnym tygodniu. Jak to na nas wpłynie?

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku na 28.11-4.12.2022

W tym tygodniu będziemy dość energiczni i nastawieni na to, aby uzyskać jakieś pożyteczne efekty płynące z pracy. Dużo będzie się działo również w kwestiach partnersko-uczuciowych, ponieważ prawie każdego dnia zaznamy aktywności Wenus bądź Marsa. Przed nami ciekawe i zadziwiająco pozytywne wydarzenia, z których wyciągniemy maksymalnie dużo korzyści.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Szczególnie uprzywilejowane mogą się czuć znaki powietrzne (Bliźnięta, Wagi, Wodniki), które otrzymają możliwość wkroczenia na nowy teren, bądź odblokowania zaklętych do tej pory rewirów. Andrzejki będą ozdobione Pierwszą Kwadrą Księżyca w znaku Ryb (30.11), zatem możemy spodziewać się dużej skuteczności prognoz. Mocne emocje przyniesie opozycja Wenus i Marsa (1.12), która rozpali nawet oziębłe serca i kilka konserwatywnie nastawionych znaków zodiaku może pozwolić sobie na małe szaleństwa. Niebezpieczne nasilenie nieporozumień i braku dobrej woli mogą przynieść kwadratury Neptuna, drugiego grudnia z Merkurym i czwartego grudnia z Wenus. W te dni powinniśmy zachować szczególną ostrożność, również w trakcie podróży.

Horoskop tygodniowy - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Ten tydzień przyniesie przyjemne niespodzianki. Na niebie widać szczęśliwe układy, w które będzie wchodził Mars. Będziesz się czuł znacznie lepiej niż ostatnio i postanowisz wykorzystać tą nadwyżkę energii, aby coś osiągnąć. Trygon Marsa i Saturna (28.11) doda ci siły przebicia w rozmowach z osobami z pionu decyzyjnego. We wtorek (29.11) opozycja Merkurego i Marsa nagle i bez zapowiedzi wygna cię z domu na jakąś imprezę. W pierwszym dniu grudnia opozycja Wenus i Marsa przygotuje ci gorący strzał prosto w serce. Ktoś może zrobić na tobie niezapomniane wrażenie i będziesz chciał zatrzymać to uczucie przy sobie na dłużej. To będzie emocjonujący tydzień pełen nowych, ciekawych wydarzeń.

Horoskop tygodniowy - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Wenus przebywa w ognistym znaku Strzelca, więc ciężko ci będzie utrzymać na wodzy swoje prawdziwe uczucia. Zawsze starasz się zasłaniać pracą lub obowiązkami, aby mieć więcej czasu na zastanowienie się, ale nie w tym wypadku. Wydarzenia mogą potoczyć się błyskawicznie. Jeśli jesteś samotnym Bykiem to nie przegap swojej szansy na wejście w interakcję z nową osobą, która jak meteor przetnie twoje niebo. Opozycja Wenus i Marsa (1.12) nastawi twoje serce na czułe rejestry. Praca w tym tygodniu zejdzie na dalszy plan. Uważaj jedynie w dniu kwadratury Wenus i Neptuna (4.12) ponieważ naprawdę możesz stracić kontakt z rzeczywistością i nieco odlecieć w swoich doznaniach. Bujanie w obłokach może się kończyć jakimiś gafami bądź niezręcznościami.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Tydzień rozpocznie się wyborowo i wystrzałowo. Trygon przebywającego w twoim znaku Marsa i znajdującego się w znaku Wodnika Saturna przysporzy ci sukcesów i pochwał. Możesz spełnić jakieś swoje skrywane marzenie o zarządzaniu i kierowaniu. W ciągu kolejnych dni akcent przesunie się na sprawy partnerskie. W środę (1.12) opozycja Wenus do znajdującego się w twoim znaku Marsa może przynieść niespodziewane wyznanie miłosne. Ktoś przyzna się, że nie może sobie poradzić ze skrywanym uczuciem. Będziesz również poznawać nowe osoby, na których zrobisz niezapomniane wrażenie. Nadmiar emocji i wrażeń przytłoczy cię w weekend. Kwadratura Wenus i Neptuna tworzy z twoim znakiem półkrzyż (4.12) więc jakieś nieporozumienia na tle zazdrości lub jakiejś nieprzyjemne plotki gotowe.

Horoskop tygodniowy - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Tydzień nie ma na niebie wielu współgrających z Tobą układów. Ma to swoje dobre i złe strony. Do dobrych należy to, że nareszcie otoczenie zawodowe zostawi cię w spokoju i da normalnie popracować. Do złych zaliczymy spadek formy fizycznej i irytację zachowaniem domowników. Poparcie uzyskasz dzięki Pierwszej Kwadrze Księżyca, która wypada w korzystnym dla ciebie położeniu w znaku Ryb (30.11). W tym dniu forsuj swoje pomysły i nie ustępuj jeśli chodzi o twój plan działania. Pod koniec tygodnia możesz czuć się zmęczony i pojawią się jakieś złe przeczucia. Nie lekceważ symptomów nadciągającego przeziębienia i postaraj się zatrzymać rozwój infekcji przez pozostanie w łóżku i weekendowy relaks. Herbatka z miodem, spokój i zero pracy, nawet tej w myślach, załatwi sprawę.

Horoskop tygodniowy - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Przed tobą kolejny, bardzo interesujący układ i wyśmienite dni. Tak jak w pierwszej połowie listopada nie mogłeś się zebrać, a wszystko się sypało, tak teraz zbierasz pełną pulę, praktycznie tydzień po tygodniu. Ognisto-powietrzne aspekty bardzo ci służą i dzięki nim doprowadzisz jakieś ważne dla ciebie sprawy do szczęśliwego finału. Na dodatek opozycja Marsa do Wenus (1.12) pomoże ci w zadbaniu o urodę. Wianuszek adoratorów nie będzie cię odstępował na krok. Czynności zawodowe okażą się dla ciebie czystą przyjemnością. Telefon z propozycjami zawodowymi i towarzyskimi będzie się urywał. No wszystko świetnie, ale… zawsze musi być jakieś ale. W dniu Pierwszej Kadry Księżyca w znaku Ryb (30.12) uważaj na stopy, aby nie skręcić sobie kostki i nie nabić siniaka. W weekend nie nadużywaj procentów, ponieważ czyha na ciebie mandat.

Horoskop tygodniowy - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Ten tydzień wygląda naprawdę niesympatycznie. Może mam założone czarne okulary, może przesadzam. Oby! Jednak widać, że planety uparły się, aby cię wypróbować i zobaczyć jak długo wytrzymasz bez rzucenia talerzem o ścianę. Długo. Jednak wszystko będzie cię w ciągu najbliższych dni wyjątkowo drażnić i nic nie wskazuje na to, że nastąpi jakaś znacząca poprawa. Opozycja Merkurego i Marsa (29.11) tworzy z twoim znakiem półkrzyż co może przynieść jakąś kłótnię lub co najmniej znaczną różnicę poglądów. Kwadratura Merkurego i Neptuna (2.12) poprzestawia ci plany do góry nogami. Niemiłych spraw zawodowych i problemów domowych przybędzie. Pojawią się też jakieś dodatkowe obciążenia, których nie brałaś pod uwagę. Koniec tygodnia nie wygląda optymistyczniej. Kwadratura Wenus i Neptuna (4.12), sprawi, że partnersko też brak porozumienia. No cóż… Takie konfiguracje. Wiesz, że później będzie lepiej.

Horoskop tygodniowy - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Opiekująca się twoim znakiem Wenus przywdziewa coraz bardziej gorące suknie i rzuca się w wir zabaw, tańca i elektryzujących, nowych znajomości. Oczywiście ciebie zabiera ze sobą. Przed tobą dni wypełnione sukcesem towarzyskim. Otoczenie nie będzie mogło wyjść z podziwu nad twoim wdziękiem i urodą. W środę opozycja Wenus i Marsa zaprosi cię na gorącą randkę. Jeśli jesteś w stałym związku będziesz narażona na pokusy. Pamiętaj o tym, że kto igra z ogniem, ten się łatwo może poparzyć i z twoich śmiałych poczynań mogą pojawić się kłopoty. Kwadratura Wenus i Neptuna (4.12) wprowadzi zamęt i kłopoty związane z pomówieniami. Zazdrośnicy? Najprawdopodobniej. W pracy więcej niż dobrze. Jesteś na uprzywilejowanej pozycji, ale nie przesadzaj z nadużywaniem tego.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Zawodowo nie będzie źle. Coś się pozytywnie sfinalizuje. Ktoś przewidział dla ciebie jaką nagrodę lub pochwałę. Poczujesz się lepiej dzięki Pierwszej Kwadrze Księżyca w pokrewnym ci znaku Ryb (30.11), ale nie licz na większe fajerwerki jeśli chodzi o twoje życie uczuciowe. W tym tygodniu musisz oddać palmę pierwszeństwa komuś innemu, a sam pozostać w cieniu. Będą cię gryźć jakieś niezbyt chwalebne uczucia jak zazdrość czy chęć odwetu. Inni będą się bawić, a ty możesz zostać sam na sam z telewizorem w domu. Niestety nie spodziewaj się szybkiej korekty czyjegoś zachowania. Bezmyślność bliskich może być dla ciebie sporą zadrą, ale wytrzymasz to wszystko i poczekasz na lepsze układy. Plusy są takie, że już teraz doskonale wiesz czego się po kim można spodziewać.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Zapowiada się kolejny, bardzo ciekawy tydzień wypełniony zdobyczami. Możesz pożreć niejedno serce. Wszyscy chcą się z tobą przyjaźnić i utrzymywać bliskie kontakty. Jesteś gwiazdą programu na wszystkich imprezach, gdzie oczywiście zapraszają cię w pierwszej kolejności. Mocna aktywność Wenus i Merkurego, które znajdują się w twoim znaku zodiaku postawi cię w oku cyklonu. To będą burzliwe dni, ale w to ci graj. W pierwszym dniu grudnia opozycja Marsa i Wenus sprowadzi masę namiętności i podgrzeje i tak już wulkaniczną temperaturę w twoich relacjach. Dosłownie wszystko jest możliwe. Uważaj jednak 2. i 4. grudnia, ponieważ nawet ty nie uciekniesz spod paragrafu jeśli zbyt mocno nagniesz przepisy. W weekend procenty mogą być przyczyną kłopotów. Taksówka będzie doskonałym rozwiązaniem.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Układ planet nie będzie cię stawiał na pierwszej linii, ale nie jesteś z tego powodu obrażony. Spokojnie uda się dopełnić pewnych obowiązków, pouzupełniać zaległości. Masz rozmowę z jakimś urzędnikiem lub osobą zajmującą się formalnościami. Kłania się geodezja, notariusz, księgowa. Wszystkie te wizyty odbędą się w miłej, konstruktywnej atmosferze. Sprawy finansowe i materialne, jak również administracyjne toczą się zgodnie z twoimi oczekiwaniami. Dobrze na ciebie działające trygony i sekstyle Saturna ( 28.11, 30.11, 2.12) pomogą ci ze wszystkimi czynnościami i poważnymi rozmowami. Pierwsza Kwadra Księżyca w znaku Ryb (30.11) zachęci do badań profilaktycznych i większej dbałości o zdrowie. Czegóż chcieć więcej? Powolutku do przodu.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Ponieważ należysz do znaków powietrznych, ogniste układy w połączeniu z twoim żywiołem dadzą ci potężny impuls do tego, aby wyjść z inicjatywą. Może być to pierwszy krok do zmiany pracy, być może ważna rozmowa partnerska, którą odkładałeś. Nagle przestaniesz się bać i stwierdzisz, że wszystko jest w twoim zasięgu. Pozytywny trygon Marsa i znajdującego się w twoim znaku Saturna nagle cię uporządkuje i ułoży wszystko w odpowiedniej szufladzie. Następnie przyjdzie czas na rozrywkę i namiętności. Opozycja Wenus i Marsa rozgrzeje cię i zachęci do towarzyskich aktywności. Samotne Wodniki poznają kogoś on-line. Śmiało do przodu. W ciągu najbliższych dni układy na niebie nie są dla ciebie szczególnie niepokojące, poza kwinkunksem Wenus i Urana (29.11). We wtorek możesz się z kimś ścierać, a na końcu się okaże, że to była pomyłka.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Najważniejszym dniem w tym tygodniu jest środa (30.11), ponieważ na niebie uściśli się Pierwsza Kwadra Księżyca w twoim własnym znaku. To czas na podjęcie się jakiegoś wyzwania i zasianie ziarna, które wyda plon już w połowie grudnia. Chociaż może ci się wydawać to niemożliwe, to nie rezygnuj z aplikowania na stanowisko, które jest pozornie poza twoim zasięgiem. Podobnie ze spotkaniami towarzyskimi. Możesz mieć wrażenie, że ktoś kompletnie się tobą nie interesuje, a później wyjdzie szydło z worka, ponieważ od dawna jesteś na celowniku tej osoby. Przed tobą skomplikowany tydzień. Układy planet dopieszczają i preferują głównie znaki powietrzne i wodne, ale pamiętaj, że kropla drąży skałę i niebawem wyjdzie na twoje. Uważaj w niedzielę. Kwadratura Wenus i znajdującego się w twoim znaku Neptuna uruchomi jakieś dawne lęki. Będziesz siedzieć i wymyślać niestworzone historie. Szkoda takiego talentu – weź się za pisanie scenariuszy do seriali. Ty zarobisz, a bliscy będą mieć trochę oddechu.

Prosty układ Tarota na 6 kart

Karty tasujemy i przekładamy, a następne wyciągamy 5 kart. Z nich tworzymy łuk. Szóstą wyciągniętą kartę kładziemy pod nim. Karty układamy w pozycji otwartej - jedynie ostatnią zostawiamy zakrytą. To dobry rozkład do pytań o finanse, uczucia, zdrowie, ale także przyszłość, przeszłość i teraźniejszość. Odczytujemy je po kolei i tworzą spójną odpowiedź. Ostatnia z kart (szósta), ułożona pod łukiem jest najważniejszą ze wskazówek i odkrywa się ją na koniec, jeśli odpowiedź nie jest wystarczająca z 5 wcześniejszych kart.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 28.11.2022

Horoskop dzienny na wtorek, 29.11.2022

Horoskop dzienny na środę, 30.11.2022

Horoskop dzienny na czwartek, 1.12.2022

Horoskop dzienny na piątek, 2.12.2022

Horoskop dzienny na sobotę, 3.12.2022

Horoskop dzienny na niedzielę, 4.12.2022

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Tatyana Antusenok/Getty Images

Pozostałe wiadomości