Horoskop tygodniowy. Łatwo będzie o kłótnie w pracy

Runy do wróżenia
Horoskop tygodniowy na 2-8 maja 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku
Źródło: Anna Efetova/Getty Images
Jaki jest horoskop tygodniowy na 2-8 maja 2022 roku? Będziemy jeszcze pod wpływem optymistycznej koniunkcji Wenus i Jowisza, która doda nam skrzydeł. Pozytywną energię spotkania tych dwóch planet poniesie dalej Wenus, która przejdzie do znaku Barana (2.05). Słońce przez cały tydzień będzie przebywać w znaku Byka. Księżyc po nowiu zwiększa widoczność swojej tarczy. 

W środę utworzy się sekstyl Jowisza i Plutona, oraz sekstyl Marsa i Urana, co sprawi że z łatwością powrócimy do obowiązków zawodowych i szkolnych. Niebezpiecznym dniem, w trakcie którego warto zachować szczególną ostrożność będzie czwartek (5.05), kiedy Słońce spotka się z Uranem. Pod wpływem tej koniunkcji mogą zadziać się ogromne niespodzianki i nieplanowane zwroty akcji. Będziemy działać impulsywnie i nierozsądnie. Końcówka tygodnia będzie już łagodniejsza i spokojniejsza. Weekend przyniesie duży wzrost zainteresowania treningami i aktywnością fizyczną.

Horoskop tygodniowy na 2-8 maja 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy - Baran

Nadal będziesz kochliwy i chętny na uczuciowe uniesienia. Wenus, która przez najbliższe tygodnie przebywać będzie w Twoim znaku rozpieści Cię i zanurzy w przyjemnościach życia. Twoje pragnienie przygód i emocji zostanie zaspokojone. Nie możesz narzekać na braki w portfelu, ponieważ pojawi się okazja do dodatkowego zarobkowania. Szykuje się naprawdę udany tydzień, w trakcie którego zakupisz dla siebie jakiejś luksusowe przedmioty lub części garderoby. W czwartek czeka miła niespodzianka lub mała wygrana. Świat pójdzie Ci na rękę.

Astrologia i ezoteryka

Źródło: Kinga Dyczewska / Dzień Dobry TVN
Horoskop - ogólny
Horoskop - ogólny
Horoskop numerologiczny na 2024
Horoskop numerologiczny na 2024
Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Losy świata ukryte w przepowiedniach
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię?
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Co mówi o tobie twoje imię? (cz. II)
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice

Horoskop tygodniowy - Byk

Po udanej końcówce kwietnia przychodzą trochę trudniejsze chwile. Musisz być przygotowany na to, co zupełnie nieoczekiwane. Szczególnie spotkanie Słońca i Urana w Twoim znaku (5.05) rozstroi Ci nerwy. Relacje zawodowe mogą nagle zmierzać w zupełnie innym kierunku, niż zakładałeś. Przed Tobą tydzień napiętej współpracy, która po majówce będzie wyglądać całkiem inaczej. W domu na szczęście więcej zrozumienia i akceptacji, której będziesz teraz potrzebować. Uważaj, aby układ nerwowy nie płatał Ci psikusów, możesz cierpieć na bezsenność, warto się zaopatrzyć w walerianę.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

To będą udane dni. Zarówno majówka jak i powrót po niej do pracy, powinny iść zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Wszelkie imprezy, które zaszczycisz swoją obecnością, a kilka powinno się znaleźć, natychmiast zaczną się rozkręcać. Będziesz duszą towarzystwa, jeszcze bardziej niż zwykle. Merkury w Twoim znaku doda Ci błyskotliwości, a otoczenie zachwyci się Twoją wiedzą i elokwencją. Wenus w przyjaznym Ci znaku Barana sprawi, że nabierzesz wdzięku i wewnętrznego czaru. Pojawią się fantastyczne okazje, aby poznać kogoś nowego, również przez internet.

Horoskop tygodniowy - Rak

Czekają Cię pracowite i wypełnione całkiem nowymi planami dni. Energia sprzyja walce o lepszą płacę, nowe stanowisko lub uzyskanie jakiegoś ważnego certyfikatu. Masz możliwość przyciągnięcia do siebie korzystnych transakcji. Szczególnie koniunkcja Słońca i Urana (5.05) może poprzewracać wszystko na Twoim zawodowym gruncie do góry nogami. Nie odbieraj tego jako zagrożenia. Dla Ciebie to doskonała szansa na to, aby wreszcie się wybić. W kwestiach sercowych niestety gorszy klimat. Wenus w Baranie obudzi konkurencję w partnerstwie, czego nie jesteś w stanie zaakceptować.

Horoskop tygodniowy - Lew

Nie przywiązuj się zbytnio do grafiku, który zrobiłeś już sobie na ten tydzień. Możesz poczuć, że życie jest nieprzewidywane i śmieje się z Twoich planów. Słonce i Uran będą działać w kwadraturze do Twojego znaku, zatem coś się zmieni i to w sposób szybki, niespodziewany (5.05). Na szczęście bogini radości i przyjemności czyli Wenus działa na Twoją korzyść ze znaku Barana, dzięki temu będziesz działać bez lęku i otworzysz się na nowe doświadczenia. W kwestiach zdrowotnych kolejny raz zwróć uwagę na to, czy serce nie woła o magnez i elektrolity.

Horoskop tygodniowy - Panna

Najbliższe dni skupią Twoja uwagę na wyglądzie i kwestiach wizerunku. Zapragniesz się zmienić. Coś Cię odmłodzi, coś sprawi, że ponownie uwierzysz w siebie i swoją atrakcyjność. Być może usiądziesz na fotelu fryzjerskim i poprosisz o totalną metamorfozę. Efekt będzie piorunujący. Spotkanie Słońca i Urana, w pokrewnym Ci znaku Byka (5.05) obudzi w Tobie głód zmian, którym chętnie się poddasz. To będzie bardzo ciekawy tydzień. W pracy również pełno interesujących nowości i szans na rozwój.

Horoskop tygodniowy - Waga

Patronka Twojego znaku czyli Wenus już w pierwszym dniu tygodnia przejdzie do ognistego i zdecydowanego znaku Barana, dzięki czemu Ty również poczujesz, że jesteś bardziej stanowcza. W świeżo rozpoczętym tygodniu z lekkością poddasz się zmianom i transformacjom, które przyniesie Los. Na szczęście będą one bardzo przyjemne i przyczynią się do tego, że Twoje samopoczucie znacznie się poprawi. W czwartek zadziałasz pod wpływem impulsów i emocji, ale nie przyniesie Ci to szkody, lecz możliwość uwolnienia się od męczących znajomości. Weekend spędzisz z lekkim sercem i poczuciem, że niespodziewana wyprawa to jest to, czego potrzebujesz teraz najbardziej.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Bardzo prawdopodobne, że urządzenia elektryczne lub całość instalacji w Twoim domu bądź mieszkaniu będzie w najbliższych dniach szwankować. Szczególnie miej się na baczności w czwartek (5.05). Koniunkcja Słońca i Urana może spowodować jakieś zwarcia bądź przebicia. Najlepszym dniem w tym tygodniu jest dla Ciebie środa (4.05), kiedy sekstyl Jowisza i Plutona otworzy jakieś zawodowe możliwości. Dostaniesz również wytchnienie w sprawach finansowych. Wpłata, na którą liczyłeś pojawi się na koncie. Kondycja fizyczna będzie dopisywać, zatem na kolejny weekend również zaplanujesz aktywny wypoczynek.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Załagodzisz i uporządkujesz stare konflikty i nabrzmiałe sprawy partnerskie. Twoje serce za sprawą Wenus w sprzyjającym znaku Barana nieco odetchnie. Dzięki czarującym wpływom tej planety i używając swojego wrodzonego wdzięku, z łatwością przebrniesz przez skomplikowane sprawy urzędowe i formalne. Nawet nawarstwienie się spraw zawodowych oraz papierów na biurku nie powinno dla Ciebie być problemem. Bardzo sprzyjają Ci układy w środę (4.05). Na niebie utworzy się wtedy pozytywny sekstyl pomiędzy Jowiszem i Plutonem, który przyniesie fantastyczne spotkania biznesowe oraz okazję do … nowego flirtu.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Przed Tobą wymagający i emocjonujący tydzień. Ciężko będzie pogodzić wszystkie sprawy. Ktoś ma pretensje, że stawiasz obowiązki ponad związek czy rodzinę. Kwadratura Wenus do Twojego znaku zaostrzy partnerskie problemy i kłopoty. Z utrudnieniami pójdą rozmowy i negocjacje, zarówno te na gruncie domowym jak i zawodowym. Nie możesz pozwolić sobie na rozluźnienie lub nieuwagę, ponieważ Twoja nieobecność (5,05) mogłaby być wykorzystana na Twoją niekorzyść. Niestety musisz postawić teraz na biznes i interesy. Najbliższych i rodzinę ugłaszczesz wspólnie spędzonym czasem i upominkami w weekend.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Zbliżająca się koniunkcja Słońca i Urana (5.05) niesie Ci narastające napięcie i niepokój, że coś niepomyślnego może pokrzyżować Ci plany. Rzeczywiście, nie decyduj się na jakieś bardzo poważne ruchy, dopóki Uran nie odkryje wszystkich kart. W najbliższych dniach możesz być pozbawiony racjonalności, reagować emocjonalnie, i zbytnio ulegać impulsom. Najlepszym dniem dla Ciebie w tym tygodniu będzie środa (4.05), kiedy na chwilę poprawi się atmosfera wokół Ciebie. W weekend nareszcie będzie już po wszystkich niespodziankach, poczujesz, się uspokojony i poprawi Ci się humor.

Horoskop tygodniowy - Ryby

To nie jest najlepszy tydzień. Doskonałe dla Ciebie układy zrealizowały się w poprzednich dniach i dlatego teraz trzeba będzie przystopować. Możesz spodziewać się konieczności odbycia spotkań, które nie należą do przyjemnych. Dokuczliwe układy będą odbijać się niekorzystnie na Twoim samopoczuciu i wejdziesz w słowne utarczki z najbliższymi. Kwadratura Merkurego do Twojego znaku spowoduje, że otaczające Cię osoby stwierdzą, że jesteś opryskliwa, kłótliwa i niemiła. Niestety będzie w tym ziarno prawdy. Ze zdrowiem też jakieś drobne kłopoty. Możliwe otarcia bądź mikrourazy. W weekend poczujesz potrzebę pobyć sama ze sobą.

Gwiazdozbiór Byka

Gwiazdozbiór Byka jest duży i wyraźny. Znajduje się na 17. miejscu co do wielkości. Jest to gwiazdozbiór zodiakalny nieba północnego. W Polsce widoczny jest od jesieni do wiosny.

Do gwiazdozbioru Byka zalicza się, między innymi:

 • Aldebaran (Alfa Tauri) – najjaśniejsza z gwiazd w konstelacji,
  • Elnath (Beta Tauri),
   • Alkione – jest gwiazdą wielokrotną,
    • Tianguan,
     • Theta Tauri,
      • Lambda Tauri,
       • Ain,
        • Omikron Tauri – będąca gwiazd podwójną,
         • Atlas.

          Aldebrana wraz z gromadą otwarta Hiad tworzą głowę Byka.

          Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

          Zobacz także:

          Źródło: Astrolog Merkurja

          Źródło zdjęcia głównego: Anna Efetova/Getty Images

          podziel się:

          Pozostałe wiadomości