Horoskop

Horoskop tygodniowy. Przed nami czas intensywnych doznań

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Księżyc i znaki zodiaku
gettyimages/ sarayut ThaneeratHoroskop tygodniowy

Sprawdź horoskop tygodniowy na 14-20 marca 2022 r dla wszystkich znaków zodiaku. Wydarzenia na nieboskłonie będą się fokusować głównie wokół dwóch silnych zjawisk. Pierwszym będzie Pełnia Postnego Księżyca, czyli Pełnia w znaku Panny, która wypada 18 marca, drugim równonoc wiosenna i wkroczenie Słońca do znaku Barana, co nastąpi 20 marca.

Przed Nami tydzień intensywnych doznań i ważnych kroków. Niestety możemy czuć się jak to na przednówku, wiecznie zmęczeni, niewyspani, rozdrażnieni i podatni na negatywne bodźce. Na sen nie wpłynie korzystnie również zbliżająca się Czysta Pełnia. Srebrny Glob jest coraz mocniej widoczny na nocnym niebie, a intensywność jego blasku i oddziaływania będzie utrudniać selenopatom wypoczynek. Dodatkowo kwadratura Wenus i Urana (19.03) sprawi, że wyjątkowo łatwo będzie zerwać i zakończyć nawet dobrze rokujące związki, zatem nie ulegajmy rozdmuchanym emocjom.

Tydzień zwieńczy nadejście astronomicznej wiosny, która wpadnie do nas w niedzielę, o godzinie 16.33. W tym dniu dzień będzie równy nocy, a Słońce rozgości się w znaku Barana.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

Horoskop tygodniowy na 14-20 marca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy - Baran

Z utęsknieniem wypatrujesz nadejścia wiosny, ponieważ ostatnie dni przednówka dały Ci ostro popalić. Na natychmiastową ulgę nie masz co liczyć, ale na pociechę dodam, że niebawem będzie znacznie lepiej. Od jakiegoś czasu jesteś podenerwowany i strapiony, ale trzeba jeszcze trochę wytrzymać. Pełnia Księżyca w znaku Panny (18.03) zaleca Ci zajęcie się sobą i swoim stanem zdrowia oraz kondycją Twojej duszy. Już czas wyrzucić stare śmieci i z ulgą spojrzeć w przyszłość. W środę masz szansę korzystnie załatwić jakiś interes i zdobyć dodatkowe fundusze. W życiu uczuciowym bez fajerwerków. Trzeba zabezpieczyć to, co masz teraz dane. Od niedzieli radykalna zmiana klimatu.

Horoskop tygodniowy - Byk

To może być doskonały tydzień. Nie możesz narzekać na brak pracy i zleceń. Niby masz co robić, ale pod wpływem Pełni Księżyca w znaku Panny, szykuje się kolejna bardzo korzystna współpraca zawodowa. Układy na niebie dają Twoim działaniom rozmach i powodzenie. Trzeba szybko załatwiać dokumenty, kontrakty i umowy, ponieważ ten dobry wpływ nie będzie trwał wiecznie. Niebezpiecznym dniem dla osób urodzonych w znaku Byka jest sobota (19.03). Pod wpływem kwadratury Twojej patronki – Wenus i Urana, który znajduje się w Twoim znaku, może dojść do nagłego zagmatwania sytuacji. Przez czyjąś zazdrość i złośliwość możesz coś stracić bądź pokłócić się z bliską sercu osobą.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Nie będzie to Twój wymarzony tydzień. Niestety to już kolejny taki czas. Dopóki Słońce przebywa w znaku Ryb (do 20.03), masz niestety pod górkę. Czujesz, że się wypalasz zawodowo, że nic Cię nie cieszy i nie jest warte Twojej uwagi. Spokojnie. Niebawem Los się zaskakująco odmieni. Pierwsza jaskółka przyleci w czwartek, dobra wiadomość na chwilę Cię zmobilizuje. Jednak zanim nadejdzie ożywcze tchnienie wiosny, to czeka Cię jeszcze do przeżycia Pełnia Postnego Księżyca (18.03), która wymusi na Tobie podjęcie jakiegoś ryzyka. Być może to dobry pomysł, ale co z tego wyjdzie, przekonasz się dopiero w kwietniu. W uczuciach spokojniej i bez zbędnych fascynacji.

Horoskop tygodniowy - Rak

Aura planet ofiaruje Ci w tym tygodniu doskonałe zrządzania Losu. Pełnia Księżyca w znaku Panny niesie Ci okazję, aby błysnąć w zawodowym gronie i pokazać się z jak najlepszej strony, jeśli chodzi o Twoje kompetencje. Będziesz bardzo zadowolony z obrotu sytuacji i obiecujących perspektyw zawodowych. To również doskonały tydzień na zakupy ważnych sprawunków lub mebli do gospodarstwa domowego. W połowie tygodnia docenisz rodzinę i najbliższych, znajdziesz czas dla przyjaciół. W uczuciach ktoś okaże Ci więcej czułości i dogłębniej zrozumie Twoje potrzeby.

Horoskop tygodniowy - Lew

Początek tygodnia będzie kręcić się wokół spraw zawodowych. Pojawią się dodatkowe obowiązki, które zaczną Cię drażnić. Sytuacja zagęści się również w domu, ponieważ ktoś będzie notorycznie wymagał Twojej uwagi i troski. W sobotę pojawi się u Ciebie głód mocniejszych wrażeń i zapragniesz dokądś wyjść, poimprezować. Skoro szukasz silnych emocji, to z pewnością je znajdziesz, ale nie wyniknie z tego wiele dobrego. Kwadratura Wenus i Urana w niekorzystnym położeniu względem Twojego znaku sprawi, że przez nierozsądne zachowanie możesz wiele stracić. W weekend zachowaj we wszystkim umiar, trzymaj rękę na pulsie i unikaj znajomych o gorących głowach.

Horoskop tygodniowy - Panna

Przed Tobą Czyta Pełnia Księżyca (18.03), która rzecz jasna wypada w Twoim znaku zodiaku. To bardzo ważny tydzień, w którym powinnaś skupić się na tym, żeby dostać jak najwięcej konkretów od osób decyzyjnych. Możesz spodziewać się całej masy ciekawych propozycji i ofert, zarówno zawodowych, jak i tych, dotyczących Twojego partnerstwa. Nawet jeśli trzeba będzie poruszać się na trochę niepewnym gruncie, jeśli widzisz perspektywy rozwoju, a głos serca podpowiada Ci, że to jest zgodne z Twoimi pragnieniami, idź nową ścieżką bez wahania. Masz szansę odkryć na nowo swoją pasję lub misję, zakochać się, zmienić firmę czy też pokusić się o nowe auto. Wszystko idzie zgodnie z planem.

Horoskop tygodniowy - Waga

W tym tygodniu, w Twoim życiu zagoszczą całkiem nieoczekiwane wydarzenia. Przed Tobą dni wypełnione niespodziankami. Skup się na tym, co jest bezwzględnie do zrobienia i postaraj się wykonać to przed czasem, ponieważ czwartek, piątek i sobota upłyną Ci pod znakiem szybkiej zmiany planów. Będzie dziać się wiele głównie w kontekście towarzyskim i uczuciowym. Kwadratura Twojej opiekunki, czyli Wenus i planety zaskoczeń, czyli Urana (19.03) sprawi, że poczujesz się jak na karuzeli. Spokojnie, to w szerszej perspektywie korzystne wpływy. Już od pierwszego dnia wiosny poczujesz, że życie nabiera rumieńców, a Twoja ścieżka będzie pełna kolorów i emocji.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

W najbliższych dniach dane Ci będzie cieszyć się ze wspólnego, satysfakcjonującego czasu z bliską Ci osobą. Znajdziesz klucz do spokoju. Chwile spędzone z kimś dla Ciebie ważnym napełnią Cię radością i poczuciem harmonii. Poukładasz sobie na nowo priorytety i trochę przewartościujesz swój świat. Pod koniec tygodnia możesz pogodzić się z kimś, z kim nie mogłeś długo znaleźć wspólnego języka. Ważne wydarzenia zmienią Twoje podejście do wykonywanej pracy, zaczniesz bardziej doceniać to, co jest Ci dane. Osiągniesz wewnętrzną równowagę, dlatego nie pozwól spłoszyć jej sytuacjom, które zaistnieją 19.03.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Ciężki dla Ciebie koniec zimy zmusza Cię do autorefleksji i pogłębionej analizy Twojego zachowania. Będziesz musiał się zastanowić nad tym, co ostatnio zrobiłeś niezgodnie ze swoim kodeksem. Zatrzymasz się i przemyślisz wszystko raz jeszcze. To prawda, że ostatnio niewiele spraw układa się po Twojej myśli i "kropką nad i” w tej sprawie będzie Pełnia Czystego Księżyca (18.03), która postawi Cię przy tablicy. Oczywiście nie chodzi tylko o szkołę, ale generalnie o Twoje różnorakie decyzje, które nie były trafione. Nadszedł już czas uporządkowania pewnych spraw, które odsuwałeś od siebie jak najdalej. Zrobisz generalne porządki. Powrót energii i radości od 20.03.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Aura planetarna w ciągu najbliższych dni sprzyja Twoim ambicjom i planom zawodowym. Będziesz się chętnie uczyć i zdobywać jakieś nowe szlify lub kompetencje. Znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię do tej pory pytania i wątpliwości. Dokonasz wyboru życiowej ścieżki na kolejne tygodnie, a nawet miesiące i zrozumiesz, że jest ona słuszna. Pełnia Księżyca w Twoim, ziemskim żywiole napełni Twój portfel i postawi Cię w bardzo korzystnym świetle jako potencjalnego współpracownika, partnera w biznesie lub życiu. Możesz liczyć na przychylność osób wokół Ciebie nawet w drobnych sprawach. Urzędy będą szły Ci na rękę i wydadzą decyzje lub dokumenty nawet przed terminem.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

W ciągu najbliższych dni będziesz mieć poczucie, że nie odstępuje Cię pech i z niczym nie możesz zdążyć. Nie odbieraj tego w ten sposób. Te utrudnienia nie są robione Ci na złość, ale niebo chce Cię uchronić przed popełnieniem sporego błędu. Pełnia Księżyca w znaku Panny zmusi Cię do spędzenia większej ilości czasu, niż byś sobie tego życzył w miejscu pracy. Twoje wysiłki mogą zostać pominięte, co spowoduje Twoją złość. Pochopne decyzje będą długotrwale niekorzystne, dlatego poczekaj do wiosny z radykalnymi zmianami. Uważaj szczególnie na kwadraturę Wenus i Twojego opiekuna Urana (19.03), w tym dniu możesz wplątać się w coś, za co później słono byś zapłacił. Kieruj się rozsądkiem.

Horoskop tygodniowy - Ryby

W tym tygodniu otrzymasz nowy, mocny impuls do działania. Będziesz robić to, co lubisz i w czym czujesz się pewnie. Pełnia Księżyca w opozycyjnym znaku Panny podświetli Twoją osobę dla szerszego grona. Bardzo prawdopodobne, że ktoś przypomni sobie o Twoim istnieniu i umiejętnościach. Będziesz zaproszona w kilka ciekawych miejsc i zapoznasz się z nowymi osobami, które zaoferują Ci coś wartościowego. W szkole, pracy i uczuciach atmosfera poprawi się na tyle, że nareszcie zaczniesz się uśmiechać. Twoje zdrowie również zacznie wyglądać zadowalająco. Poczujesz przypływ energii, którą podzielisz się z otoczeniem.

Znani Astrologowie: Baba Vanga

Baba Vanga, inaczej znana jako Lela Wanga lub Bułgarska prorocznica nazywała się Wangelija Pandewa Dimitrowa i żyła w latach 1911-1996. Była to bułgarska niewidoma mistyczna, znachorka i jasnowidzka. Wzrok straciła jako 12-letnia dziewczynka, a pierwsze umiejętności jasnowidzenia ujawniła w 1941, mając 30 lat. Przypisuje się jej, że przewidziała śmierć Józefa Stalina, rozpadu ZSRR, a nawet zamach z 11 września 2001 roku na World Trade Center.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/ sarayut Thaneerat

Pozostałe wiadomości