Horoskop

Horoskop tygodniowy 9-15 maja. Przed nami bardzo intensywny tydzień

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja
Koło znaków zodiaku
Surasak Suwanmake/Getty ImagesHoroskop tygodniowy 9-15 maja. Przed nami bardzo intensywny tydzień

Sprawdź, jaki jest horoskop tygodniowy na 9-15 maja 2022 roku. Słońce przez cały tydzień przebywa w znaku Byka. Nasz naturalny satelita powiększa swoją tarczę i dąży do Pełni w Skorpionie, która będzie mieć miejsce na początku kolejnego tygodnia. Wraz z wzrastającym Srebrnym Globem nasze emocje, marzenia i uczucia będą się umacniać i gwałtownie manifestować w Naszym życiu.

Horoskop tygodniowy 9-15 maja dla wszystkich znaków zodiaku

Jednak najważniejszym wydarzeniem najbliższych dni będzie przejście Jowisza ze znaku Ryb do znaku Barana. Ta największa planeta Układu Słonecznego opuszcza wodny żywioł i przechodzi do żywiołu ognia. Temperatury za oknem i w związkach podskoczą. Zapragniemy mocniejszych wrażeń, a niektóre znaki zodiaku zaczną zachowywać się wręcz brawurowo. Przed nami bardzo intensywny tydzień, w którym pojawi się wiele zwrotów akcji, które dotyczyć będą przede wszystkim Baranów, Lwów, Strzelców oraz Wag. Łyżką dziegciu w tym lukrowanym deserze jest wkroczenie Merkurego w ruch wsteczny (10.05) co przysporzy pomyłek i nastąpi wysyp zgubionych przedmiotów.

Horoskop tygodniowy - Baran

Wkroczenie Jowisza do Twojego znaku (11.05) to naprawdę ważne wydarzenie, które ukształtuje Twoje zachowania i dominującą atmosferę na najbliższe miesiące. W Twoim otoczeniu pojawi się wiele nowości, mocnych emocji i ważnych wydarzeń. Bardzo możliwe rozmowy z przełożonymi o Twojej zawodowej przyszłości. Poczujesz się silniejszy, a Twoja pozycja w związku i firmie znacznie się umocni. Poprawi się również zdrowie i kondycja fizyczna. Przed Tobą tydzień doskonałych okazji i szans na spełnienie od dawna odkładanych marzeń.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie maj?
Co przyniesie maj?Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Horoskop tygodniowy - Byk

Układ planet nie jest dla Ciebie zbyt życzliwy, zatem coś będzie Ci nie w smak. Wokół Ciebie pojawią się osoby, z którymi nie masz wiele wspólnych tematów, brak też jakiejkolwiek płaszczyzny do porozumienia. Niestety będziesz musiał z nimi współpracować. Ktoś z rodziny będzie mieć wobec Ciebie wiele nieuzasadnionych roszczeń. Pojawi się jakiś konflikt interesów i trzeba będzie zawalczyć o swoje racje, czego nie lubisz. W połowie tygodnia mogą Ci doskwierać bóle pleców i karku. Zastanów się, czy nie bierzesz na siebie zbyt wiele?

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Na niebie Jowisz wkracza do przyjaznego Ci znaku Barana, zatem w to Ci graj! Pojawi się możliwość odbycia ważnych, biznesowych rozmów. Ktoś Cię obserwuje i chce wejść z Tobą w bliższą relację. Może chodzić o kwestie zawodowe, ale równie dobrze jest coś na rzeczy jeśli brać pod uwagę znacznie bliższą znajomość. Finansowo pojawią się miłe niespodzianki. Wpłata, której nie brałeś już pod uwagę, nagle zasili Twoje konto. Dobroczynny wpływ Jowisza rozciągnie się również na Twoje egzaminy, sprawdziany i publiczne wystąpienia. Przed Tobą dobre dni, zatem korzystaj bez zastanowienia.

Horoskop tygodniowy - Rak

Możesz poczuć, że coś jest nie tak, że coś idzie wbrew Twoim zamiarom i szczęście patrzy na Ciebie z ukosa. To wpływ Jowisza, który znajdzie się w kwadraturze do Twojego znaku i zmusza Cię do wzrostu i rozwoju trochę wbrew Twojej woli. Pamiętaj, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło! Ciężko Ci się ruszyć i wyjść poza utarte szlaki, a ta największa planeta Układu Słonecznego będzie właśnie tego od Ciebie wymagać. Po kilku miesiącach poczujesz, że jesteś za to wdzięczny. W tym tygodniu pojawi się również kilka rodzinnych i uczuciowych łamigłówek do rozwiązania. Ktoś liczy na Twoje wsparcie w życiowym dylemacie.

Horoskop tygodniowy - Lew

Pierwsza Kwadra Księżyca (9.05) w Twoim własnym znaku, jak również wejście Jowisza do trygonu ognia (11.05) napełni Twoje serce i umysł pozytywną energią i optymizmem. Przypomnisz sobie o swoich planach i marzeniach sprzed lat i zaczniesz je realizować. Na nowo uwierzysz w to, co pozornie nierealne. Teraz nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych. Staniesz się tytanem pracy bądź treningu. Sam nie będziesz wiedział w co ulokować nadmiar energii. W ciągu najbliższych dni wszystko zacznie się układać. Pojawią się również perspektywy zagranicznych wojaży. Przed Tobą tydzień spełnionych marzeń.

Horoskop tygodniowy - Panna

Niestety przed Tobą tydzień wysiłku i zmagań z rzeczywistością. Twój patron czyli Merkury zaczyna ruch wsteczny (10.05) co zatrzyma Cię w miejscu i nakaże rewizję dokumentów bądź zachowań z przeszłości. W najbliższych dniach będzie Ci towarzyszyć ciężka praca. Wszystkie Twoje działania będą wymagały od Ciebie starannego przygotowania oraz większej niż zwykle uważności, lub wręcz perfekcjonizmu. Finanse również pozostawią wiele do życzenia, trzeba się liczyć z opóźnieniami. Na gruncie partnerskim staniesz się czepliwa i będziesz spierać się o nic nie znaczące detale. Trzeba trochę poluzować, bo narobisz sobie kłopotów. Naucz się odpuszczać.

Horoskop tygodniowy - Waga

Tydzień, który właśnie się rozpoczyna przyniesie Ci przyjemne zaskoczenie. Dobroczynny wpływ Jowisza z opozycyjnego znaku Barana ma dla Ciebie wiele pozytywnych informacji. Znacznie ociepli się atmosfera w Twoim partnerstwie, w którym coś się wreszcie zacznie wykluwać. Dojrzejecie do pewnych, konstruktywnych decyzji. Nagle zaczniesz planować urlop lub wakacje. Do podróży skłonią Cię również obowiązki zawodowe, które w nadchodzących dniach staną się nad wyraz łatwe i miłe. Wokół Ciebie wytworzy się wir obiecujących zmian. Możliwe nagłe sukcesy na wielu płaszczyznach.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Przed Tobą niełatwy tydzień. Pojawią się jakieś kłopoty dotyczące kwestii z przeszłości. Coś lub ktoś, o istnieniu czego wolałbyś zapomnieć, ponownie wyśle Ci swój sygnał. Jakieś plotki lub niesprawdzone informacje narobią niepokoju w Twojej rodzinie. Trzeba będzie uspokajać i tonować domowe nastroje. Niestety nie będziesz mieć do tego serca, ponieważ aura najbliższych dni spowoduje, że staniesz się narwany, niecierpliwy a wręcz opryskliwy. Na szczęście w weekend na osłodę pojawią się jakieś szczęśliwe zbiegi okoliczności, które poprawią Ci nastrój i pod wpływem pewnych osób złagodniejesz.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Przed Tobą fantastyczny tydzień. Twój opiekun, szczodry i ekspansywny Jowisz daje Ci teraz zielone światło prawie we wszystkim! Przeniesiesz się na nieznany teren, którego odkrywanie przyniesie Ci wiele szczęścia i radości. To będzie tydzień eksperymentów i wspaniałej energii, którą chętnie podzielisz się z innymi. Obawy z poprzednich tygodni rozpłyną się i znikną. Poczujesz się otwarty na nowe doznania. Zaczniesz promieniować wewnętrzną siłą, urokiem a wręcz magnetyzmem, który przyciągnie do Ciebie rzeszę wielbicieli. Nie bój się ryzyka, teraz jest na nie czas. Sukces dotyczy również spraw portfela. W czwartek wypróbuj Fortunę i zagraj w gry liczbowe.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Niestety w tym tygodniu planetarne orbity zmuszą Cię do działania na niesprzyjającym terenie. Wiele obowiązków lub kwestii do rozwiązania nie będzie Ci się uśmiechać, ale nie masz wyboru. Twoja sytuacja radykalnie się zmieni, ale nie z powodu Twoich decyzji, ale raczej odgórnych nakazów czy też obiektywnych okoliczności. Możliwe, że trzeba przejąć cudze stanowisko pracy lub wejść na miejsce nielubianego kolegi. Trzeba przyjąć odgórne zasady gry. Twoje sprawy sercowe także trochę przygasną i zejdą na dalszy plan. W pierwszych dniach tygodnia nie będziesz w nastroju na amory, ale w weekend pojawi się bardzo przyjemna odmiana sytuacji.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Poczujesz, że spada z Ciebie jakiś ciężar i odzyskujesz wolność, cokolwiek to znaczy. Wokół Ciebie wytworzy się więcej przestrzeni i możliwości. Jowisz w przyjaznym Ci znaku Barana zdejmie z Ciebie przygnębienie i rozwieje Twoje smutki. Nie odmawiaj licznym zaproszeniom na towarzyskie imprezy, ponieważ czeka tam na Ciebie jakaś fantastyczna okazja do poprawienia swojej sytuacji życiowej. Być może ktoś Cię dostrzeże i zaproponuje udział w jakimś projekcie. W ciągu najbliższych dni wiele zwojujesz. Więcej niż w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. Jeśli szukasz życiowego partnera, to nagle otworzą się furtki do ciekawych relacji. Ze zdrowiem i finansami też pozytywnie.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Jowisz po wielu miesiącach pobytu w Twoim znaku przechodzi do sąsiedniego znaku Barana. Przed Tobą tydzień konfrontowania się z twardymi realiami. Wiele spraw stanie na ostrzu noża. Nie ma już możliwości korzystać z ochronnego parasola, który był nad Tobą roztoczony. Po prostu trzeba będzie się brać do rzetelnej pracy. Przecież to w sumie nic złego. Będzie mniej okazji do wypoczynku a więcej do aktywności zawodowej czy fizycznej. Z trudności pojawią się rozczarowania dotyczące odpowiedzi, które otrzymasz na piśmie. Ponieważ Merkury zacznie ruch wsteczny (10.05) upewnij się, że to nie pomyłka, a jeśli jesteś niezadowolona z wyniku - złóż odwołanie.

Jaka planeta rządzi znakiem Byka?

Każdemu znakowi przypisuje się planetę lub planety, które nimi rządzą. Ma to wpływ na pewne cechy osobowości i nastroje, zwłaszcza w zależności od ustawienia aspektów w horoskopie urodzeniowym. Bykiem rządzi planeta Wenus. Przypisuje się jej uwielbienie piękna, miłość oraz przychylność fortuny. Przez to osoby urodzone pod znakiem Byka mogą cechować się szczególnym materializmem, ale jednocześnie bardzo dobrym gustem. To osoby twardo stąpające po ziemi, jak to znak ziemski, ale nie tak mocno jak Barany.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Surasak Suwanmake/Getty Images

Pozostałe wiadomości