Horoskop

Horoskop na sobotę. Jednemu ze znaków zodiaków humor będzie dopisywał

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Horoskop
madalina_constantinescu/Getty ImagesHoroskop na sobotę, 21 maja 2022 r.

Jaki jest horoskop na sobotę, 21 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce rozpoczyna dzień w znaku Byka, ale o godzinie 3:22 nad ranem przejdzie do znaku Bliźniąt, w którym pozostanie przez miesiąc. Księżyc przez cały dzień będzie przebywał w powietrznym znaku Wodnika. Wieczorem na niebie utworzy się koniunkcja Słońca i Merkurego.

Sobota upłynie Nam pod mocnym wpływem żywiołu powietrza. Będziemy elastyczni, z łatwością dostosujemy się do oczekiwań i planów innych osób. Dzień przyniesie wiele nowinek i ciekawych doświadczeń. Kilka znaków zodiaku z zamiłowaniem zajmie się ploteczkami i dyskusjami nad tym, co dzieje się w życiu znajomych osób. W szczególności tyczy się to Bliźniąt, Lwów i Strzelców, które będą zdecydowanie za dużo mówić.

Horoskop na sobotę, 21 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Humor będzie Ci dopisywać już od rana. Wpływ planet prezentuje dla Ciebie kolorową paletę doznań, ciekawych spotkań, urozmaiconego spędzania czasu na różnorakich atrakcjach. W sercu zagości miły ogień, którego dawno w nim nie było.

Horoskop dzienny - Byk

Nie wszystko będzie szło po Twojej myśli, a tak bardziej dosadnie to niewiele, żeby nie powiedzieć, że nic. Energia na niebie się transformuje i planety przechodzą do żywiołu powietrza, co wpłynie na Ciebie drażniąco. Nie możesz znieść, że inni zmieniają plany i nie liczą się z Twoim zdaniem. Niestety dzisiaj to norma.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Słońce wkracza do Twojego znaku. Poczujesz się jak uwolniony z klatki kanarek. Będziesz sypać dowcipami jak z rękawa. Zdowie poprawi się, a Twoje smutki gdzieś się rozpłyną. Czeka Cię jakiś fantastyczny czas spędzony w rozrywkowy sposób w towarzystwie, które lubisz.

Horoskop dzienny - Rak

Dzisiaj wokół Ciebie będzie dużo gwaru, ruchu a wręcz chaosu. Możesz mieć niezapowiedzianych gości, którzy będą bardzo absorbujący. Sobota nie będzie należeć do najłatwiejszych, ponieważ możesz być zirytowany, że nikt nie kwapi się do pomocy, a każdy chętnie skorzystałby z Twojej uprzejmości.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

Horoskop dzienny - Lew

Nabierzesz ochoty na wyjście na zewnątrz. Pojawi się jakaś okazja do zdobywania doświadczeń, a być może i nowych znajomości. Dzisiaj możesz liczyć na wzajemną życzliwość i dobrą aurę w partnerstwie. Sobota podniesie Cię na duchu.

Horoskop dzienny - Panna

Co prawda Twój patron czyli Merkury znajduje się w koniunkcji ze Słońcem, ale jest jeszcze w ruchu wstecznym, a znak Bliźniąt, w którym odbywa się to spotkanie często działa Ci na nerwy. Zatem nie spodziewaj się sielskiej atmosfery i spijania sobie z dzióbków. Dzisiaj będziesz uczestniczył w dużej ilości spotkań, ale raczej z przymusu niż ochoty.

Horoskop dzienny - Waga

Niebo przygotowało dla Ciebie doskonałe wiadomości. Dzień upłynie Ci w świetnym humorze, który spotęgują radosne chwile w towarzystwie osoby, na której Ci zależy. Spędzisz czas na doskonałej zabawie, zakupach i relaksie, więc sobotę zaliczysz do udanych.

Horoskop dzienny - Skorpion

Dzisiaj będziesz zbyt intensywnie myśleć i analizować sytuację pod każdym kątem. Możesz swoimi scenariuszami popsuć sytuację. Zaufaj, że bez Twojej kontroli i ingerencji ktoś sam rozwiąże swój problem. Pozwól bliskiej Ci osobie na samodzielne decydowanie.

Horoskop dzienny - Strzelec

Wokół Ciebie wytworzy się więcej przestrzeni i wolności. Słońce w przyjaznym Ci znaku Bliźniąt przywoła uśmiech na Twoją twarz i zaczniesz czuć, że życie ponownie może Cię cieszyć i inspirować. Znajomi wyciągną Cię na spacer, a ktoś spłata Ci śmiesznego figla.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Ktoś zacznie niecierpliwie domagać się od Ciebie odpowiedzi lub jakieś deklaracji. Możesz spodziewać się kilku telefonów lub e-maili ponaglających. Szybkie decyzje to nie jest Twoja domena i dlatego będziesz się czuć niekomfortowo i stawiany pod ścianą. Może dojść do sprzeczki.

Horoskop dzienny - Wodnik

Księżyc znajduje się w Twoim znaku, a Słońce w kompatybilnym znaku Bliźniąt. Dzisiaj wydarzy się wiele radosnych, miłych sytuacji. Dojdzie do kilku ciekawych spotkań. Możesz czuć wewnętrzną ulgę, że coś ciężkiego przestało nad Tobą wisieć. Zaczyna się bardziej przyjazny okres.

Horoskop dzienny - Ryby

Sobota wprowadzi w Twój dom nieco zamętu. Być może hałaśliwy sąsiad zacznie wiercić w ścianach i montować półki, lub ktoś poprowadzi w Twojej obecności głośną dyskusję. Dzisiaj będziesz nadwrażliwa na dźwięki i mocno zmęczona zachowaniem ludzi wokół Ciebie.

Co oznacza retrogradacja Urana w horoskopie urodzeniowym

Uran z natury połączony jest z nowoczesnością, ale również z upadkiem. To przewrotna planeta, której działanie porównuje się nieraz do historii zatopionej Atlantydy. Retrogradacja, oznaczająca ruch wsteczny może więc świadczyć o problemach z dopasowaniem się do nowoczesnego świata. Osoby z tym ustawieniem planetarnym mogą miłować się w kulturach antycznych. To przewrotne ustawienie, gdyż Uran sam w sobie ma zniszczenie, zatem w retrogradacji można spodziewać się pewnych narodzin i powstawania.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: madalina_constantinescu/Getty Images

Pozostałe wiadomości