Horoskop

Horoskop na poniedziałek. Szczególnie trzy znaki zodiaku odczują presję czasu

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja

Poznaj horoskop dzienny na poniedziałek 27 czerwca dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc znajduje się w ruchliwym znaku Bliźniąt. Rano Srebrny Glob utworzy koniunkcję z Merkurym, zatem przepływ informacji przyspieszy. Zaleją Nas wiadomości odnoszące się do utrudnień w podróży. 

Horoskop dzienny na poniedziałek 27 czerwca 2022 r.

Przed wszystkim znakami zodiaku dość wymagający i intensywny poniedziałek, który będzie ponaglał i naciskał przy wykonywaniu codziennych czynności. Najmocniej w swoim grafiku odczują presję czasu Bliźnięta, Raki i Ryby.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

Horoskop dzienny na poniedziałek 27 czerwca dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Dzisiaj będziesz szybko i skutecznie wykonywać to, co do Ciebie należy. Masz zasoby i zaplecze, aby coś konkretnego zbudować. Kontakty z innymi będą udane. Po południu oddasz się relaksowi i przyjemnościom, których potrzebujesz.

Horoskop dzienny - Byk

Przed Tobą dzień pełen konieczności i kompromisów. Dzisiaj będziesz mieć niewielkie pole do manewru. Trzeba będzie uporządkować sprawy papierowe, przesunąć jakąś wizytę u specjalisty, a po południu przenieść porządkowanie na grunt domowy.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Dzień będzie obfitował w ważne kontakty i intensywne rozmowy. Dzięki Twojej elastyczności i umiejętności prowadzenia negocjacji uda Ci się przekonać kogoś do swojego stanowiska. Możesz liczyć na przyznanie Ci racji i zgodę na ważny krok.

Horoskop dzienny - Rak

Możesz spotkać się z chłodnym przyjęciem i dość sceptycznym podejściem do Twoich pomysłów. Dzisiaj nie nastawiaj się na duże wsparcie od nieba, ponieważ go nie będzie. Srebrny Glob przygotowuje się do tego, aby zresetować się w Twoim znaku (29.06), dlatego oszczędzaj siły.

Horoskop dzienny - Lew

Księżyc w sprzyjającym Ci znaku Bliźniąt sprawi, że ktoś przestanie wreszcie stawiać opór. Twoje samopoczucie się poprawi, a zadowolenie z efektów działania będzie rosło. Możesz zyskać aprobatę w miejscu pracy, poczujesz że jesteś ważny i potrzebny innym.

Horoskop dzienny - Panna

To nie jest zbyt fortunny dzień. Twoje próby, aby ruszyć coś z miejsca i intensywne zabiegi, które poczynisz mogą spalić na panewce. Zabraknie Ci dzisiaj poczucia stabilizacji, a Twoje obowiązki zawodowe i domowe mogą wyjątkowo ciążyć.

Horoskop dzienny - Waga

Ten dzień będzie pełen spontaniczności i improwizacji oraz intensywnych rozmów. Nic nie pójdzie zgodnie z planem, ale to nie jest żadnym problemem, wręcz przeciwnie. Pocieszysz się z miłych drobiazgów, nawet kawa w czyjejś obecności to będzie powód do szczęścia.

Horoskop dzienny - Skorpion

Możesz odczuwać nadejście jakiegoś małego kryzysu i narastających wątpliwości. Dzisiaj na Twojej drodze będzie niewiele radości, a więcej rozgoryczenia czy frustracji. Pojawią się problemy ze zrozumieniem Twoich intencji zarówno w pracy jak w partnerstwie.

Horoskop dzienny - Strzelec

Dzień niesie Ci radosne przesłanie. Większa ilość Twoich kontaktów z innymi będzie inspirująca i pełna energii. Dzięki obecności Księżyca w opozycyjnym znaku Bliźniąt będziesz chciał podzielić się z całym światem pewnymi szczęśliwymi dla Ciebie informacjami.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Układ na niebie zwiastuje Ci konieczność działania w pośpiechu i w trudnych warunkach. Nie lubisz sytuacji, nad którymi nie możesz zapanować, dlatego odczujesz spory stres. Ktoś może żądać od Ciebie zbytniego zaangażowania, na które nie możesz sobie pozwolić.

Horoskop dzienny - Wodnik

Dzisiaj musisz działać z dużą śmiałością i odwagą. Trzeba będzie z kimś porozmawiać bez zahamowań i zbytniego czapkowania. Jasno i wyraźnie wypowiedz się na tematy, które do tej pory były krępujące. Wieczorem będziesz mieć poczucie sukcesu.

Horoskop dzienny - Ryby

W tym dniu trzeba będzie coś odbudowywać. Nie bierz się za nic nowego, nie inicjuj świeżych przedsięwzięć, ponieważ są małe szanse powodzenia. Powinieneś się skupić raczej na tym co już było i jest w złej kondycji, ale co można naprawić.

Zobacz także:

Moon-mapping – jak stworzyć dziennik

Dzięki określaniu i poznaniu faz księżyca możliwe jest doskonalenie sztuki moon-mappingu. Umożliwia ona zaobserwowanie, jak Księżyc wpływa na nasze życie. Podczas tworzenia dziennika warto codziennie odpowiadać na trzy pytania w kontrze do fazy księżyca:

  • jak się czuję w tym dniu a jaka jest faza księżyca
  • jakie emocje przeważają w danym dniu
  • czy odczuwam zmartwienie, a może szczęście - z czym one się wiążą.

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: stevanovicigor/Getty Images

Pozostałe wiadomości