Horoskop na niedzielę. Ten znak zodiaku powinien zostawić auto w garażu

Autor:
Astrolog
Merkurja
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
Dlaczego wierzymy w horoskopy?
wideo 2/11

Sprawdź horoskop dzienny na niedzielę, 28 maja 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, rosnący Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Panny. Dzisiaj na niebie utworzy się nieprzyjemna kwadratura pomiędzy Słońcem przebywającym w znaku Bliźniąt a Saturnem znajdującym się w znaku Ryb.

Horoskop dzienny na niedzielę, 28 maja 2023 r.

Niedziela nie będzie upływać nam gładko i spokojnie. Różnice poglądów pomiędzy starszym a młodszym pokoleniem staną się wyjątkowo widoczne. Wiele osób będzie podważać rolę i znaczenie współczesnych autorytetów. Może dojść do utarczek pomiędzy dziećmi a rodzicami. Dzisiaj będziemy słyszeć o odmiennych wizjach i pragnieniach, które mają osoby od nas starsze. Gruchnie również informacja o tym, że ktoś na wysokim stanowisku planuje z niego ustąpić ze względu na stan zdrowia. Bardzo możliwe kontuzje w obrębie stóp i dłoni.

Horoskop dzienny na niedzielę, 28 maja 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Dzisiaj będą ci potrzebne rady zaufanych przyjaciół. Ktoś może cię wesprzeć przy podejmowaniu trudnej decyzji. Masz poczucie, że powinieneś zostawić coś za sobą, ale robi ci się ciężko na sercu. Nie walcz z tym uczuciem, jeśli masz potrzebę płakać, to płacz. Znajdzie się ktoś, kto z czułością i wyrozumiałością poda ci chusteczkę.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

W niedzielę skupisz się na spotkaniach towarzyskich i randkach. Możesz mieć poczucie, że nareszcie żyjesz pełnią życia, jeśli chodzi o sprawy twego serca. Ktoś nie może się doczekać spotkania z tobą. Motyle w brzuchu harcują od samego rana, ale auto lepiej będzie pozostawić w garażu.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Dzisiaj musisz wyjątkowo uważać na to, jak stawiasz stopy. Coś może chrupnąć, coś się obsunąć. Raczej zrezygnuj z platform czy wysokich obcasów. W tym dniu twoje rozmowy z przedstawicielami starszego pokolenia mogą być obciążające psychicznie. Ktoś postawi ci wyjątkowo wygórowane wymagania.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Dzień rozpali twoją wyobraźnię do czerwoności. Dzisiaj poczujesz zew przygody. Nie chcesz spędzić kolejnej "grzecznej" niedzieli. Masz ochotę zrobić coś z nutką ryzyka w tle i postarać się o dopływ adrenaliny. Tak się stanie, ponieważ ruszysz w jakąś trasę i udasz się na przełaj. Dopiero wieczorem zwolnisz tempo i pomyślisz o tym, aby przygotować sobie jakieś sprawy na kolejny tydzień.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

To nie jest twój dzień. Kwadratura Słońca i Saturna wystawi twoje stawy na ciężką próbę. Okaże się, że mogłeś się przeciążyć i dzisiaj organizm da o tym dobitnie znać. Spotkania, które się dzisiaj szykują, w twoim odczuciu będą niemiłe. Ktoś jest opryskliwy i zachowuje się wobec ciebie nieelegancko, co zapamiętasz sobie na długo.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Rosnący Księżyc nadal znajduje się w twoim znaku zodiaku, co wpływa na ciebie pozytywnie i zachęca do wszelkich aktywności. Nie będziesz chciała siedzieć w domu, ale zapragniesz spędzać czas gdzieś na zewnątrz, ciesząc się towarzystwem osób, które kochasz. Niedziela podziała na ciebie orzeźwiająco. Popołudniem kawa i smakołyki oraz ploteczki przy wspólnym stole.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Dzisiaj sama siebie nie poznajesz. Przy niedzielnym stole możesz uderzyć pięścią w stół i zażądać zmiany w życiu rodzinnym. Nie masz już ochoty zapewniać komfortu innym członkom twojej familii. Przypomnisz domownikom, że też masz swoje prawa i powinni się liczyć z tym, że nie zawsze i nie w każdych okolicznościach jesteś dostępna. Wieczór spokojniejszy.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Dzisiaj możesz być nieco bardziej senny niż zazwyczaj. Pojawi się u ciebie poczucie, że w tym tygodniu wykonałeś ponad sto procent normy i możesz sobie zapewnić jakieś leniwe przedpołudnie. Do niczego nie będziesz się spieszył, a ponaglenia zignorujesz. Zapragniesz się objadać i zaserwujesz sobie jakieś niezdrowe smakołyki. No i kto ci zabroni?

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Niedziela będzie upływać w trudnej atmosferze. Okaże się, że twoi bliscy mają najwyraźniej odmienne zdanie na kluczowe tematy. Pokażą się bariery i przeszkody, które mogą was od siebie oddalić. Dzisiaj możesz złapać lekki dołek i zaleją cię smutne myśli. Nie przejmuj się aż tak straszenie, przecież nie musisz z rodziną być zawsze w zgodzie, to minie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Po fali udanych działań dzisiaj przyjdzie czas na osłabienie. Kwadratura Słońca i opiekującego się tobą Saturna zamyka tydzień sporym zmęczeniem i poczuciem, że wyczerpałeś swoje siły. Unikaj fizycznego wysiłku, skup się na tym, abyś mógł się wyspać i dbaj, aby nie przeziębić korzonków. Jeśli masz możliwość skorzystania z sauny, byłoby idealnie.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Dzisiaj nie powinieneś bezrefleksyjnie polegać na tym, co wyczytasz w internecie lub w wiadomościach przesłanych przez znajomych. Okaże się, że nastąpiły pewne zmiany, które dotyczą np. rozkładu jazdy czy też nieprzewidziane przerwy w dostawach prądu lub paliwa. Powinieneś mieć na uwadze, że kończą ci się jakieś zapasy i przezornie je uzupełnić.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Możesz nagle stać się dość kłótliwa, a nawet agresywna w swoich wypowiedziach. Kwadratura Słońca i znajdującego się w twoim znaku Saturna podziała na ciebie jak irytujący dźwięk, którego twoje uszy nie mogą znieść. Dzisiaj każdy mały bodziec będzie cię wyprowadzał z równowagi. Wieczorem zapragniesz zostać sama i wszystko sobie przemyśleć.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/Egor Suvorov

Pozostałe wiadomości