Horoskop

Horoskop dzienny na czwartek. Będziemy próbowali odzyskać równowagę

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN Online Horoskop dzienny 07.10.2021

Słońce przebywa w znaku Wagi, Srebrny Glob tuż po nowiu również zaczyna dzień w znaku Wagi. Po godzinie 16.21 nasz naturalny satelita znajdzie się w fazie Skorpiona, gdzie pozostanie na najbliższe kilkadziesiąt godzin. Poznaj horoskop dzienny na czwartek, 7 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

W czwartek będziemy próbowali odzyskać równowagę i ponownie spojrzeć na świat optymistycznym okiem. Stanie się to możliwe, tym bardziej że planeta miłosnych uniesień oraz dobrobytu przeniesie się z introwertycznego Skorpiona do ekspansywnego znaku Strzelca. Staniemy się bardziej otwarci, chętni do zawierania znajomości i skorzy do żartów. Dzień przyniesie, chociaż częściową ulgę po wczorajszym, trudnym Nowiu Księżyca.

Horoskop dzienny na czwartek, 7 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

W czwartek będziesz się czuć swobodny, a przynajmniej mniej ograniczany niż ostatnimi dniami. Twoja spontaniczność okaże się zaraźliwa i osoba z bliskiego otoczenia zapragnie spędzać z Tobą więcej czasu w przyjemny sposób. Ciekawość popchnie Cię do jakiś zaskakujących kroków.

Horoskop dzienny - Byk

Dzisiaj możesz okazać się trochę samolubny i współpracownicy będą mieli do Ciebie lekkie pretensje. Uwagi na temat Twojego niestosownego zachowania pojawią się również na gruncie domowym. To nie jest dobry dzień na prowadzenie dialogu. Przeniesienie się Wenus do znaku Strzelca pobudzi Twoje nerwy.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

To będzie fantastyczny i bardzo owocny dzień. Niebo ma przygotowaną dla Ciebie dalszą część niespodzianek. Przeniesienie się Wenus do opozycyjnego znaku Strzelca sprawi, że Twój kunszt i błyskotliwość wyniosą się nad ostatnie poziomy. Jakieś kwoty pomnożą Twój stan posiadania.

Horoskop dzienny - Rak

Uważaj, aby zbyt łatwo nie odpuścić ważnego dla Ciebie tematu. Dzisiaj możesz zbyt szybko się zniechęcić, co będzie błędem z perspektywy czasu, dlatego wykaż się wytrwałością. W pracy ktoś inny zbierze laury i komuś poza Twoim zespołem przypadną pochwały, co wprawi Cię w osłupienie.

Horoskop dzienny - Lew

To będzie dalszy ciąg Twojego triumfalnego pochodu. Ostatnio Los stawia Cię na wygranych pozycjach i masz szansę na zaskarbienie sobie czyjegoś podziwu. Na dodatek Wenus wkracza do trygonu ognia, który jest Twoim naturalnym środowiskiem. Dzisiaj masz szansę na zrealizowanie swoich zamierzeń.

Horoskop dzienny - Panna

To nie tak miało być! Rozmowy, które będziesz odbywać, zejdą z pożądanego przez Ciebie toru i pójdą w złym kierunku. Szczególnie po południu będziesz czuć się rozgoryczona wynikiem Twoich targów bądź negocjacji. Najbliżsi nie spiszą się tak, jak oczekujesz. Ten dzień jest jakiś dziwny.

Horoskop dzienny - Waga

Twój dzień będzie obfitował w ciekawe wydarzenia. Twoje rozmowy będą złożone i będą dotyczyć głębokich tematów. Ktoś będzie mocno pociągał Cię w swoją stronę i ciężko Ci się będzie oprzeć tym interesującym propozycjom. Twoja patronka Wenus wkracza do znaku Strzelca, co otworzy Cię na podróże.

Horoskop dzienny - Skorpion

Dzisiaj Wenus opuszcza Twój znak zodiaku i przenosi się do sąsiedniego znaku Strzelca. Nie będzie Ci do śmiechu, bo będziesz mieć poczucie, że przespałeś jakąś okazję, a przez Twój brak cierpliwości ktoś się do Ciebie zniechęcił. W pracy bądź szkole skończy się pobłażanie, a zaczną się poważne wymagania.

Horoskop dzienny - Strzelec

Możesz czuć się wyróżniony. Planeta wszelkich atrakcji wkracza do Twojego znaku na najbliższe tygodnie. W Twoje płuca wpadnie powiew świeżego powietrza, a w duszy rozgości się ponownie przyjemny płomień otwartości na przygody. Ten dzień przyniesie Ci okazje i atrakcyjne znajomości.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Dzisiaj będziesz pobudzony i zirytowany. Może dojść nawet do ostrego postawienia sprawy w miejscu pracy. Będziesz gotowy podjąć radykalne kroki, ale na szczęście nie musi to być konieczne. Wieczorem wyciszysz się i zmienisz stanowisko na łagodniejsze.

Horoskop dzienny - Wodnik

Przed Tobą możliwość spędzania doskonałego dnia. Układ planet nareszcie będzie szedł krok w krok z Twoimi planami zawodowymi i edukacyjnymi. Dzięki zmianie pozycji Wenus na sprzyjający Ci znak Strzelca masz szansę na pogodzenie się z partnerem bądź partnerką, z którym byłeś od jakiegoś czasu w konflikcie.

Horoskop dzienny - Ryby

Dzisiaj ponownie docenisz prywatność i zaczniesz szukać izolacji od innych osób. Poczujesz się zawiedziona i urażona tym, że nikt nie docenił Twoich ostatnich starań. W pracy laurkę otrzyma inny pracownik, w szkole pochwały inny uczeń i to nie dlatego, że nic nie zrobiłaś Rybo, ale dlatego, że nie umiałaś się dobrze zareklamować.

Znaczenie podstawowych ziół w magii – zioła przyciągające

Jeżeli chce się odprawić rytuał przy pomocy ziół – może być to przyciągający z użyciem świec, może być okadzanie pomieszczenia w celu przyciągnięcia, np. szczęścia, to trzeba używać konkretnych ziół. Wymienione poniżej rośliny mają także właściwości wspomagające – potęgują moc ziół stosowanych razem z nimi.

Zioła przyciągające i wspomagające to:

 • truskawka,
 • bazylia,
 • jemioła,
 • mięta,
 • melisa,
 • wanilia,
 • bez,
 • mak,
 • kolendra
 • werbena,
 • róża,
 • chmiel,
 • jałowiec,
 • gałka muszkatołowa,
 • lawenda,
 • drzewo sandałowe.

Zobacz wideo: Horoskop na październik 2021 r.

Horoskop na październik – czego się spodziewać?
Horoskop na październik – czego się spodziewać?
Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości