Horoskop

Horoskop dzienny na czwartek: w niektórych związkach szykuje się przełom

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
sarayut Thaneerat/Getty ImagesHoroskop dzienny na czwartek, 14 października 2021 r.

Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc znajduje się w znaku Wodnika. Nasz naturalny satelita pokazuje coraz więcej swojej tarczy. Na niebie utworzy się trygon Merkurego i Ceres, który pomoże w zajmowaniu się sprawami związanymi z uprawą i pielęgnacją ziemi, porządkowaniem działek i zadbaniem o rośliny balkonowe. Jaki jest horoskop dzienny na czwartek, 14 października 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

Horoskop dzienny na 14 października 2021 r.

To również doskonały termin na wycieczkę na grzybobranie. Niestety do tych dobrych wpływów dołączy negatywny kwinkunks pomiędzy Słońcem a Neptunem, który zwiększy niebezpieczeństwa powiązane z żywiołem wody. Możemy mieć do czynienia z jakimś skażeniem w morzach lub oceanach, zagrożeniem wyciekiem lub problemem ze statkiem w tle.

Horoskop dzienny - Baran

Przed Tobą doskonały i obiecujący dzień. Księżyc w znaku Wodnika doda Ci optymizmu i radości życia. Udadzą się Twoje plany finansowe i zawodowe. Po południu będziesz mieć możliwość skorzystania z jakiejś okazji do nagrodzenia się. Może kino, może kolacja w doborowym towarzystwie? Spędzisz miło czas.

Horoskop dzienny - Byk

Dzień będzie układał się nie po Twojej myśli. W pracy będą od Ciebie wymagać jakiś nieprawdopodobnych wyników. Nie będziesz w stanie wszystkich zadowolić. Możliwy zgrzyt z kimś, kto jest niereformowalny. Wieczorem dużym nakładem sił uda Ci się pokonać trudności i wyjść z kłopotów domowych obronną ręką.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Dzisiaj wspiera Cię Merkury, który znajduje się w trygonie z ekologiczną Ceres. Możesz zająć się jakimiś ważnymi dla czystości środowiska planami. Będziesz działać szybko i błyskotliwie. Zaimponujesz komuś swoją wiedzą i umiejętnościami. Ktoś kto będzie próbował się z Tobą spierać dostanie po nosie, ponieważ dzisiaj Twój intelekt działa na wysokim poziomie.

Horoskop dzienny - Rak

Księżyc przebywa w trudnym dla Ciebie znaku Wodnika. To sprawi, że możesz się z kimś skłócić. Dzisiaj będziesz wetować prawie każdy pomysł. Uważaj, ponieważ te sprzeczki mogą się okazać dla Ciebie bardzo szkodliwe. Wieczorem będziesz mieć spore problemy z zasypianiem, dlatego nie sięgaj po laptop przed snem.

Horoskop dzienny - Lew

Księżyc przebywa w opozycyjnym znaku Wodnika, a Ty weźmiesz się za działania mające na celu podniesienie Twojej jakości życia i zarobienie większej ilości gotówki. Niestety zdrowie może Ci dzisiaj szwankować. Kwinkunks Neptuna i opiekuna Lwów, Słońca, przyniesie bóle pleców i stóp. Nie przedźwigaj się.

Horoskop dzienny - Panna

Aura planet sprzyja Twoim dobrym posunięciom. Dzisiaj z łatwością dokonasz jakiegoś korzystnego dla siebie wyboru. Dzień sprzyja również zakupom żywności ekologicznej i sprawunkom domowym. Wieczór zapowiada się bardzo interesująco, czeka Cię ciekawy czas tylko we dwoje.

Horoskop dzienny - Waga

To będzie dobry dzień na tworzenie pism, chodzenie po urzędach, wysyłanie dokumentów, w których odwołujesz się do jakichś wcześniejszych decyzji czy orzeczeń. Wszystko, co zaplanujesz, powinno pójść zgodnie z planem. Jednak po południu poczujesz jakiś żal i będziesz mieć szansę komuś się z tego zwierzyć. Może kawa z przyjaciółką?

Horoskop dzienny - Skorpion

Księżyc przebywający w znaku Wodnika nie wpłynie na Ciebie korzystnie i nie sprzyja Twoim zamierzeniom. Dzisiaj ktoś nie spełni danych Ci obietnic. Może się okazać, że większość Twoich ostatnich planów to chwilowo zamki na piasku. Niestety dzisiaj nie powinieneś nikomu stawiać warunków, bo nie będziesz mieć odpowiedniej pozycji.

Horoskop dzienny - Strzelec

Możesz otrzymać bardzo dobrze rokującą propozycję. Będziesz mieć wiele interesujących rzeczy do powiedzenia, a otoczenie chętnie posłucha. Szybko uporządkujesz bałagan, który wytworzył się wokół Ciebie przez ostatnie dni. W Twoim związku szykuje się przełom, który zadziała na Twoją korzyść. Będziesz w dobrym humorze i jeszcze na dodatek kogoś pocieszysz.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Dzień zapowiada się męcząco i mało przyjemnie. Mogą męczyć Cię migreny, a na domiar złego w pracy trzeba będzie dać z siebie więcej niż zazwyczaj. Może dojść do jakiejś niezbyt uprzejmej wymiany zdań ze współpracownikami. Na szczęście wieczorem czeka Cię spotkanie z dobrym przyjacielem, który znajdzie dla ciebie poradę.

Horoskop dzienny - Wodnik

Księżyc przebywa w Twoim własnym znaku i dąży do Pełni. Dzisiaj nie będziesz wiedział, w co masz najpierw wsadzić ręce. W pracy bądź w szkole powrócą jakieś kwestie z przeszłości, które będą wymagać natychmiastowych interwencji. W związku również burzliwie, bądź przygotowany na jakieś odpytywanie.

Horoskop dzienny - Ryby

To nie jest zbyt fortunna data. Twój patron czyli Neptun działa w kwinkunksie. Takie położenie zwiastuje podwyższoną nerwowość i podatność na stres. Możesz reagować przesadnie i niezbyt uprzejmie. Postaraj się wyciszyć swoje lęki. Wieczorem okaże się, że wiele czarnych scenariuszy po prostu się nie zrealizowało.

Znak Bliźniąt w horoskopie. Jak nazywa się rodzeństwo?

Bliźnięta w znaku mają swoje imiona. Najjaśniejsze gwiazdy z tego znaku nazywają się Kastor i Pollukus. Pochodzą z mitologii greckiej, jednak i w rzymskiej uznawano ich niemal za bóstwa rodzime. Uosabiają oni prawdziwą przyjaźń, są patronami żeglarzy i żołnierzy. W starożytnym Rzymie byli czczeni jako patroni jazdy konnej.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. "Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: sarayut Thaneerat/Getty Images

Pozostałe wiadomości