Dzienny

Horoskop na piątek. Zaczniemy cieszyć się pięknym czasem

Dzienny

Autor:
Astrolog
Merkurja
Rozgwieżdżone niebo
gettyimages/ Chasing Light - Photography by James Stone james-stone.comHoroskop na piątek

Jaki jest horoskop na piątek, 20 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce przebywa w znaku Byka, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Koziorożca. Po godzinie 14:52 Srebrny Glob przechodzi do znaku Wodnika. Dzisiaj nad ranem Merkury utworzy sekstyl z Jowiszem, który ułatwi porozumiewanie się i komunikowanie swoich potrzeb.

Do południa będziemy jeszcze pilni, skupieni na pracy i czujni, jeśli chodzi o wykonywanie obowiązków. Kiedy Księżyc przejdzie do znaku Wodnika, zaczniemy cieszyć się pięknym czasem z przyjaciółmi, do głowy wpadną Nam szalone pomysły. Wiele osób naprędce zorganizuje nieplanowaną domówkę i zaprosi niewidzianych dawno znajomych.

Horoskop na piątek, 20 maja 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Rano będziesz jeszcze bardzo zajęty i pochłonięty obowiązkami, które trzeba dopiąć, bo gonią terminy. Po południu nareszcie poczujesz się wyluzowany. Wieczorem odetchniesz i rzucisz się w wir imprezowania oraz zrealizujesz swoje potrzeby kontaktów towarzyskich.

Horoskop dzienny - Byk

Dzień rozpocznie się całkiem obiecująco. Wiele uda się dopiąć, a praca pójdzie po Twojej myśli. Po południu Twoje samopoczucie zacznie się pogarszać. Będziesz mieć poczucie przemęczenia lub ciężką głowę. Nie masz nastroju na hulanki, wybierzesz kanapę i pilota lub poduszkę.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Dzisiaj Twój opiekun czyli Merkury będzie w doskonałym położeniu względem Jowisza, zatem możesz liczyć na dobre okazje, które roztoczy przed Tobą dzień. Coś się uda niby mimochodem, ktoś coś ułatwi, ktoś z czymś pomoże. Wieczorem czas na chwile luzu i radości w sympatycznym towarzystwie.

Horoskop dzienny - Rak

Przygotuj się na jakieś zakręty. Dzisiaj coś pójdzie z komplikacjami. Możesz spotkać się z czyjąś odmową lub utrudnieniami, które rzucą Ci pod nogi urzędy lub instytucje. Trzeba wytrwale robić swoje. Nie wszystko jest do załatwienia w tym dniu.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

Horoskop dzienny - Lew

Księżyc, który po południu wejdzie do znaku Wodnika co doda Ci animuszu. Nabierzesz ochoty na to, aby znowu wyjść życiu naprzeciw. Zaczniesz planować urlopy i wyjazdy, przeglądać oferty biur podróży, co ucieszy Twoje serce. W partnerstwie jakieś weselsze tematy.

Horoskop dzienny - Panna

Coś stoi na krawędzi. Trzeba będzie podjąć jakieś szybkie i dość radykalne kroki naprawcze. Nie cofaj się przed szybkimi decyzjami, bo za chwilę może być za późno na interwencję. Otrzymasz wsparcie Jowisza, który da Ci przychylność tam, gdzie się jej nie spodziewasz, dlatego odważnie ruszaj, nawet z najśmielszym zamiarem.

Horoskop dzienny - Waga

Ranek upłynie w trudnym środowisku zawodowym, jednak po południu coś się zacznie przecierać. Poczujesz, że fala nieszczerości i intryg zaczyna opadać, a Ty pojawiasz się w zupełnie nowym otoczeniu, które wypełniają radosne i szczere osoby o dobrych zamiarach wobec Ciebie.

Horoskop dzienny - Skorpion

Piątek doprowadzi do szczęśliwego zwieńczenia spraw zawodowych lub szkolnych, które Cię w tym tygodniu gnębiły. Z ulgą odetchniesz zamykając jakiś rozdział bądź teczkę. Wieczorem przyjdzie spóźniona reakcja na stres, więc możesz nie czuć się w jakiejś wyjątkowej dyspozycji.

Horoskop dzienny - Strzelec

Dzisiaj przyjdzie okazja, aby się nieco ustabilizować i wyciszyć. Dzięki temu, że otrzymasz sygnał, że pojawią się dawno wyczekiwane kwoty, nabierzesz wewnętrznego spokoju. Wieczorem jakiś telefon wyrwie Cię z domu, ponieważ przyjmiesz zaproszenie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Jakieś sprawy biznesowe się ułożą. Możesz też liczyć na rozkwit uczucia w Twoim związku, lub dobre rokowania, co do dopiero zawartej znajomości. Jeśli umawiasz się na wieczorne spotkanie lub wspólny seans, to niebo przygląda się temu bardzo przychylnie.

Horoskop dzienny - Wodnik

W piątek możesz liczyć na aktywizację powietrznego żywiołu, zatem będzie Ci się lekko myśleć i z łatwością współpracować z innymi. Niestety w parze z dobrze prosperującym umysłem nie pójdzie ciało. Odezwą się zadawnione bóle kolan bądź kręgosłup lędźwiowy, nie przesadzaj z treningami.

Horoskop dzienny - Ryby

Dzisiaj przyjacielska dłoń pomoże Ci się z czymś uporać. Praca w miłym gronie upłynie szybko i radośnie. Nawet jeśli masz do wykonania jakieś czynności porządkowe, to okaże się, że na koniec wyjdzie z tego świetna zabawa. Z samopoczuciem fizycznym także lepiej.

Co znaczy retrogradacja Saturna w horoskopie urodzeniowym

Osoby, w których horoskopie urodzeniowym znajduje się retrogradujący Saturn często obciążają się w życiu pracą i domowymi obowiązkami. Bywa, że nie potrafią wypracować sobie tzw. work-life balance, czyli równowagi między życiem a pracą. Takie osoby charakteryzują się również lękiem przed nieznanym, a przede wszystkim zmianą. Mogą być niezwykle krytyczne wobec siebie. Przy tym ułożeniu warto pracować nad samoakceptacją, samomiłością i współczuciem do samego siebie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/ Chasing Light - Photography by James Stone james-stone.com

Pozostałe wiadomości