Gwiazdy

Czy amerykański sen jest mitem? Żona Miami: "Nie sądzę, że to tak działa"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Żony Miami w Polsce
Żony Miami w PolsceDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Ewa Sama i Ela Pruszyńska były uczestniczkami programu "Żony Miami". W reality-show pokazały, jak wygląda ich luksusowe, codzienne życie w Stanach Zjednoczonych. Teraz przyjechały do Polski i odwiedziły studio Dzień Dobry TVN. Czym według nich jest tzw. amerykański sen?

Żony Miami w Polsce

Ewa Sama pochodzi ze Słupska, ale od 23 lat mieszka w Stanach Zjednoczonych. Tam wyszła za mąż i założyła rodzinę. Jest mamą trójki dzieci. Ela Pruszyńska również jest mamą trójki pociech. Urodziła się Chicago, ale ma polskie korzenie. W Miami prowadzi salon piękności. Ma również własną markę odzieżową.

Obie kobiety wystąpiły w programie "Żony Miami". Doskonale się znają i lubią, a teraz razem odwiedziły Polskę.

- Mam tutaj dużo planów - powiedziała Ewa. - Przyjechałam, by odebrać próbki swoich kremów, które są na dojrzałą skórę, żeby się pięknie starzeć. Kocham gotować, więc piszę książkę kucharską. Chcę się podzielić z fanami moją kuchnią. Kocham podróże, więc też pracuję nad projektem, żeby spełniać ludziom marzenia, by mogli przyjechać do Miami i zobaczyć to miejsce - dodała Sama.

Spotkania z bliskimi są nieodłącznym elementem jej wizyt w kraju. - Bardzo tęsknię za rodziną. Mam wspaniałą mamę, ciocię, brata, bratową, bratanicę - wyliczyła Ewa.

Jak Polkom żyje się w Miami?

Ela Pruszyńska mieszkała w wielu krajach, ale to właśnie Miami w Stanach Zjednoczonych jest jej miejscem na Ziemi.

- Miami to najpiękniejsze miejsce na świecie. Jest super, wszyscy mają dużo energii - przyznała.

Pruszyńska spełnia się jako bizneswoman, ale to dzieci są dla niej priorytetem. - Moja córka jest teraz w Miami i zajmuje się nią jej tata. Mamy opiekę naprzemienną, bo nie jesteśmy już razem. Jeden z moich synów poszedł do szkoły wojskowej w Filadelfii. Sam tego chciał. Jest już cztery tygodnie bez telefonu, a ja tęsknię za nim i pisze do niego codziennie listy. Mój najstarszy syn jest bramkarzem. Grał we Francji, a teraz będzie grać w Hiszpanii - pochwaliła się Ela.

Czy zdaniem Żon Miami każdy, kto poleci do Stanów, może spełnić swój amerykański sen?

- Nie sądzę, że to tak działa. Wydaje mi się, że to jest taki mit. Mój mąż rzeczywiście osiągnął sukces, ale bardzo ciężko na to pracował. Natomiast jest to kraj, pełen możliwości. To powiedzenie dotyczy tych możliwości. Można przyjechać skądkolwiek i jeśli się ciężko pracuje, ma się ambicje i pomysł na siebie, to naprawdę ma się otwartą drogę do sukcesu. Od zera do milionera - przyznała Ewa Sama.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: East News/Ola Skowron

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości