Zofia Zborowska w bikini na zdjęciach z rodzinnych wakacji. "Skubana, ale Ty masz figurę!"

Zofia Zborowska
Zofia Zborowska w kostiumie kąpielowym na wakacjach
Źródło: Tomasz Urbanek/East News
Zofia Zborowska-Wrona wypoczywa wraz z mężem i córką na Majorce. Gwiazda raczy internautów fotografiami na tle pięknych krajobrazów i zbiera pochwały za dystans do własnego ciała. Zdjęcia w bikini i czarno-białej narzutce przypadły do gustu wiernym obserwatorom, którzy podziwiają sylwetkę aktorki.

Zofia Zborowska-Wrona w stroju kąpielowym

Dzień spędzony na łodzi, kąpiel słoneczna na środku morza, wygłupy z mężem i czułe uściski z córką - tak wyglądają rodzinne wakacje Zofii Zborowskiej-Wrony, która od kilku tygodni wypoczywa z najbliższymi na Majorce.

Aktorka opublikowała na Instagramie serię uroczych zdjęć, na których widać, jak wygrzewa się w promieniach słońca i pozuje w stroju kąpielowym osłoniętym jedynie biało-czarną narzutką. Spod wakacyjnej stylizacji wyłaniają się kobiece kształty gwiazdy, które zwróciły uwagę internautów.

Gwiazdy o macierzyństwie

Źródło: Dzień Dobry TVN
Samotność w macierzyństwie
Samotność w macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Kamila Kamińska o macierzyństwie
Kamila Kamińska o macierzyństwie

- Ale piękne widoki. Szał ciał. - Zośka! Skubana, ale ty masz figurę! - docenili użytkownicy Instagrama, którzy podziwiają młodą mamę za upór w dążeniu do uzyskania sylwetki sprzed ciąży i jednoczesną samoakceptację.

Zofia Zborowska-Wrona o samoakceptacji

Zofia Zborowska-Wrona wielokrotnie udowadniała, że ma ogromny dystans do siebie. Promowanie akceptacji własnego ciała jest dla niej istotnym celem, który osiąga za pomocą dużych zasięgów w sieci. Jej profil na Instagramie ogląda wiele młodych kobiet, które borykają się z kompleksami i są zmęczone modą na sztuczne, niemające nic wspólnego z rzeczywistością obrazki publikowane w mediach społecznościowych.

Odkąd aktorka została mamą małej Nadziei, jeszcze bardziej zwraca uwagę na to, by szanować swój organizm za to, co zniósł podczas ciąży, porodu i połogu. Gwiazda stroni od retuszowania zdjęć, ale jednocześnie przyznaje, że niekiedy miewa momenty słabości, w których ulega oczekiwaniom społeczeństwa i wyidealizowanym kanonom piękna.

- Andrzej wrzucił na insta (dla bliskich znajomych) wideo ze mną i Nadzią. (...) Filmik powstał pod iście marnym dla mnie kątem. Nie dość, że uwydatnił moje pełne kształty, to jeszcze pokazał ich „niedoskonałą” fakturę. Jak to zobaczyłam, to aż się zagotowałam: "Serio? Dlaczego to wstawiłeś?". (...) Andrzej w szoku mówi: "Ale to tylko dla bliskich". A ja znowu: "A jakie to ma znaczenie?". I już mówiąc to, zdałam sobie sprawę z absurdu tej sytuacji. (...) Poczułam się serio jak idiotka. I już po chwili dałam mu buziaka - czytamy w jednym z postów Zofii.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości