Gwiazdy

Zespół Lor na scenie Dzień Dobry TVN. To muzyczny manifest młodego pokolenia

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Lor w utworze „Mło(dość)”
Lor w utworze „Mło(dość)”Dzień Dobry TVN
wideo 2/19

Lor to grupa tworzona przez cztery utalentowane artystki z Krakowa, które obecnie rozwijają swoje muzyczne pasje w Londynie. Dziewczyny na naszej scenie zaśpiewały piosenkę "Mło(dość)".

Lor – kto to?

Lor to zespół, w którego skład wchodzą cztery utalentowane artystki. Jagoda Kudlińska, wokalistka zespołu obecnie studiuje na Academy of Contemporary Music na kierunku Creative Music Production. Julia Skiba, pianistka oraz kompozytorka studiuje na London College of Music- Film Composition. Julia Błachuta, skrzypaczka, studiuje na Royal college of music Londyn - Violin performance oraz Paulina Sumera odpowiedzialna za teksty oraz wokal.

Dziewczyny swoją przygodę z muzyką zaczęły już 2015 roku. Miały już okazję zagrać na takich wydarzeniach jak Spring Break, Slot Art, Soundrive, Europejskie Targi Muzyczne Gazety Co Jest Grane, Orange Warsaw Festival, OFF Festival, Opener Festival czy Primavera Sound. Obecnie zespół prezentuje swój nowy, polski materiał.

Lor na scenie Dzień Dobry TVN

Na naszej scenie zespół Lor zaśpiewał singiel "Mło(dość)". To opowieść o konfrontacji koncepcji młodości z rzeczywistością. Jak przyznają artystki, utwór można uznać za manifest pokolenia dzisiejszych dwudziestolatków, dla których codzienność jest stałą nauką balansowania pomiędzy własnymi dążeniami a oczekiwaniami środowiska; przyjemnością a obowiązkiem.

Do wydawnictwa powstał również teledysk prezentujący filmiki z dzieciństwa wokalistek.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/EastNews

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości