Gwiazdy

Martyna Wojciechowska chciała skorzystać z chirurgii plastycznej. Lekarz jej to odradził. "Zupełnie mnie zaskoczył"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska często dzieli się ze swoimi fanami w mediach społecznościowych osobistymi doświadczeniami i historiami. Tym razem podróżniczka wyznała, że przed laty odwiedziła gabinet medycyny estetycznej. Nie poddała się jednak żadnemu zabiegowi, ponieważ lekarz odwiódł ją od tego pomysłu.

Martyna Wojciechowska o wyglądzie

Martyna Wojciechowska jest jedną z najbardziej znanych i inspirujących Polek. Swoją obecność w mediach społecznościowych wykorzystuje w dobrym celu - do przekazywania wartościowych treści. W programie "Kobieta na krańcu świata" pokazuje historie silnych i walecznych kobiet. Z kolei na swoim kanale na platformie YouTube przeprowadza wywiady z cenionymi ekspertami oraz gwiazdami ze świata sztuki czy sportu.

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska – koniec sezonu
Martyna Wojciechowska – koniec sezonu Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Do najnowszego wywiadu zaprosiła chirurga plastycznego doktora Marka Szczyta. Porozmawiali o tym, kiedy lekarz powinien odmówić pacjentowi operacji, a zamiast tego poradzić, by udał się na terapię. Okazuje się, że przed laty, podróżniczka również trafiła do jego gabinetu.

Wojciechowska chciała poddać się zabiegowi

Martyna przyznała, że nie spodziewała się, że tak zakończy się jej wizyta u specjalisty.

- Chyba nie spotkałam osoby, która nie chciałaby niczego zmienić w swoim wyglądzie (jeśli tu jesteście to dajcie znać!). Lata temu i ja trafiłam do gabinetu dr. Marka Szczyta. Wysłuchał, popatrzył, wytłumaczył na czym polega zabieg i… przekonał mnie żebym zrezygnowała z ingerencji chirurgicznej, czym zupełnie mnie zaskoczył, ale zyskał mój wielki szacunek i zaufanie - napisała Wojciechowska na Instagramie.

Fani podróżniczki cieszą się, że postanowiła poruszyć z ekspertem temat akceptacji wyglądu, ponieważ wiele osób ma z tym problem.

- "Super temat. Często poczucie wartości jest rekompensowane zmianami operacyjnymi na zewnątrz… Tak mało mówi się, że zamianę warto zacząć od duszy i od środka", "Fajny temat, myślę, że każdy powinien robić to, co czuje i super, że jest taka możliwość", "Mnie to trochę zajęło, ale pokochałam swoje ciałko z każdą mocą i słabością, każdy pieprzyk i bliznę", "To co widzę w lustrze, jest tak naturalne i dopasowane, że nie wyobrażam sobie poprawiać nic. Jest tak jak powinno być" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości