martyna wojeciechowska

  martyna wojeciechowska

  Martyna Wojciechowska podzieliła się z fanami niezwykle osobistym nagraniem. Przy okazji wypowiedziała się na temat łączącej ją z tatą więzi. W ten sposób podróżniczka i gwiazda TVN uczciła Dzień Ojca. Filmik tańczącej pary podbija sieć.

  Fani: "Obyśmy się z tego idealnego życia obudzili jak najszybciej"

  Martyna Wojciechowska często dzieli się ze swoimi fanami w mediach społecznościowych osobistymi doświadczeniami i historiami. Tym razem podróżniczka wyznała, że przed laty odwiedziła gabinet medycyny estetycznej. Nie poddała się jednak żadnemu zabiegowi, ponieważ lekarz odwiódł ją od tego pomysłu.

  Anna Kalczyńska, Małgorzata Rozenek, Maciej Sthur - gwiazdy nie tylko lśnią na ekranie, ale również brylują w świecie nauki. Niektórzy mogą pochwalić się naprawdę imponującymi dyplomami. Kto jest prawdziwym tytanem intelektu?

  "Jak świętować, to z przytupem"

  Martyna Wojciechowska od dawna wspiera i promuje silne kobiety. Podróżniczka tym razem przedstawiła w mediach społecznościowych sylwetkę Angeliki Chrapkiewicz-Gądek. Kobieta od najmłodszych lat mierzy się z rdzeniowym zanikiem mięśni i… udowadnia, że chcieć to móc. Na swoim koncie ma nurkowanie, wspinanie się i zwiedzanie różnych zakątków świata.

  Martyna Wojciechowska od lat z powodzeniem łączy podróżowanie po całym świecie z wychowywaniem córki. Okazuje się jednak, że macierzyństwo było dla niej niespodzianką. W rozmowie z Tomaszem Sekielskim dziennikarka wyznała, że lekarze utrzymywali, iż nie będzie miała dzieci.

  Martyna Wojciechowska od lat zwraca uwagę na los kobiet, a ich historie pokazuje w programie "Kobieta na krańcu świata". Teraz dziennikarka postanowiła pójść o krok dalej i pomóc najmłodszym. Zachęca też, by dawać im dobry przykład.

  Jeszcze nigdy w 20-letniej historii stacji TVN nie siedziały razem na kanapie. Zaproszenie do studia Dzień Dobry TVN przyjęły kobiety, które ze stacją związane są od dawna, niektóre z nich od początku. O nich Marcin Prokop mówi: "królowe TVN". Na naszej kanapie zasiadły: Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Magda Mołek, Anna Maruszeczko i Anita Werner. Dorocie i Marcinowi opowiedziały o swoich początkach w stacji TVN. Czy wiecie, kto był pierwszym gościem Moniki Olejnik w "Kropce nad i"? Jaki nazywał się pierwszy program, który prowadziła Martyna Wojciechowska? Kto mówił do Anity Werner "mała"? Co w TVN robiła Magda Mołek zanim zaczęła prowadzić program "Dzień Dobry TVN? Jak swoje początki w stacji wspominają Anna Maruszeczko i Katarzyna Kolenda-Zaleska? Zobaczcie!

  2016 był dla Martyny Wojciechowskiej trudnym rokiem: zmagała się z ciężką chorobą i żałobą po śmierci partnera oraz ojca jej córki - Jerzego Błaszczyka. Mimo to ciągle odbiera kolejne nagrody takie jak Telekamery i kręci w Malezji kolejny sezon "Kobiety na krańcu świata". Skąd czerpie wewnętrzną siłę? Spytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Tym razem Martyna Wojciechowska wybrała się za koło podbiegunowe, dokładnie do Jamalu. Czego szukała w północnej Rosji? Kogo tam spotkała? I czy spróbowała tradycyjnego dania z surowego renifera? Dziennikarka o swojej ostatniej podróży opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.

  Zdaniem naukowców, właśnie w tym kraju mieszkają najszczęśliwsi ludzie na świecie. Aż 95% Bhutańczyków deklaruje, że czuje się szczęśliwi! Co jest źródłem ich szczęścia? Sprawdzić to postanowiła Martyna wojciechowska, która o swojej podróży opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.