Marek Szczyt

  Marek Szczyt

  Osoby, które zmagały się z dużą otyłością, po stracie wagi mają kilogramy wiszącej skóry. Czy jednym sposobem na powrót do normalnego wyglądu jest operacja usunięcia zbędnej skóry? Jakie są powikłania po takim zabiegu? Zapytaliśmy o to chirurga plastyka dra Marka Szczyta. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy również Agnieszkę Czerwińską, która schudła ponad 60 kg. Co musiała zrobić, aby jej skóra po odchudzaniu wróciła do formy.

  Coraz więcej Polek poddaje się zabiegom medycyny estetycznej. Które operacje plastyczne są najbardziej popularne? Jak wychowywać dziecko, by akceptowało swoje niedoskonałości? Na kanapach Dzień Dobry TVN zasiedli: psycholog Dorota Minta, dziennikarka Ewa Wojciechowska i chirurg plastyczny Marek Szczyt.

  Znalezienie dobrego chirurga plastycznego nie jest takie proste. Do jednych z najlepszych w Polsce należy doktor Marek Szczyt, którego gościliśmy Dzień Dobry TVN. Cieszy się tak dużym uznaniem wśród klientek, że na wizytę u niego trzeba czekać... prawie 3 lata. Co sprawia mu większą satysfakcję - leczenie ludzi z wadami wrodzonymi i poszkodowanych, czy wykonywanie zabiegów odmładzających? W jakim celu pojechał do Afryki? Czy któraś z pacjentek podała go do sądu? Jaki ma patent na szczęśliwą rodzinę?

  Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy lekarzy, by porozmawiać z nimi o tym, jak ważna jest dla lekarza opinia pacjentów. Czego oczekują od lekarza pacjenci? Czy są pacjenci, za którymi nie przepadają lekarze? Naszymi gośćmi byli: dr Łukasz Preibisz, dermatolog, dr Marek Szczyt, chirurg plastyk oraz dr Piotr Gryglas, internista.

  Z najpopularniejszym doktorem w Polsce grała w kometkę dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska. Kto wygrał?