Gwiazdy

Weronika Rosati opublikowała zdjęcie w stroju kąpielowym. Fani: "Seksowna mama"

Gwiazdy

Weronika Rosati
Kamil Piklikiewicz/East News

Weronika Rosati jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych i chętnie pokazuje fanom ujęcia z prywatnego życia. Teraz opublikowała fotografię z plaży i zaskoczyła fanów. Internauci są pod wrażeniem jej sylwetki.

Weronika Rosati o życiu w Hollywood

Weronika Rosati od najmłodszych lat marzyła o wielkiej karierze i zostaniu aktorką. Uczęszczała do ogniska teatralnego działającego przy Teatrze Ochoty w Warszawie, a także uczyła się tańca i akrobatki w teatrze Studio Buffo. Wiadomo, że jeszcze przed napisaniem matury została przyjęta do prywatnej policealnej Szkoły Aktorskiej im. Haliny i Jana Machulskich w Warszawie. Jej wzorem do naśladowania była Elizabeth Taylor. Pragnęła międzynarodowej kariery i jako jednej z nielicznych Polek jej się to udało. Dziś mieszka na wzgórzach Hollywood, które uważa za swój dom.

- Na co dzień mieszkam w Stanach, a do Polski przylatuje tylko na dni zdjęciowe. Szczególnie od momentu, kiedy urodziła się moja córka, jestem bardziej stabilna pod kątem miejsca zamieszkania, bo wcześniej rzeczywiście kursowałam cały czas. (...) Ja od 20 lat mieszkam w USA i całe dzieciństwo spędziłam za granicą. Polska nigdy więc nie była moim domem, ale miejscem skąd pochodzę, gdzie pracuję, gdzie mam swoje miejsca, przyjaciół i rodzinę. Jednak mój prawdziwy dom jest w Stanach - mówiła Weronika Rosati w wywiadzie dla "Spider's Web".

Weronika Rosati w kostiumie kąpielowym

W poniedziałek 19 lipca aktorka pokazała w swoich mediach społecznościowych zdjęcia z wypoczynku nad oceanem. Weronika Rosati wraz z córką pozowały na plaży w Hermosa Beach w Kalifornii. Ujęcia, na których widać małą Elizabeth Valentinę i artystkę w dwuczęściowym kostiumie kąpielowym w florystyczne wzory, wywołały ekscytację wśród fanów. Wszystko za sprawą miejsca wykonania fotografii, bowiem w tym mieście realizowano w latach 90. kultowy serial "Beverly Hills, 90210".

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów, którzy byli pod wrażeniem figury Weroniki Rosati. Pisali: "Wspaniała sylwetka", "Jak anioł", "Seksowna mama" czy "Cudowna figura i widać, że nie ma tu kombinowania, tylko wynika z ogromnej dbałości o siebie". Zdarzyli się również tacy, którzy dopytywali, czy aktorka widziała znany z serialu budynek. Czytamy: "Widziała pani na Hermosa Beach słynny dom Donny i Kelly z 'Beverly Hills 90210'? On ponoć tam jest! Moje marzenie, aby go zobaczyć".

Też chcielibyście się tam znaleźć?

Zobacz także:

Zobacz wideo: Weronika Rosati nie boi się mówić o samotnym macierzyństwie. "Nie pomyślałam, że to może być temat, który jest tak schowany i przemilczany"

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości