zgrabna figura

    zgrabna figura

    Ewa Farna zmieniła się nie do poznania. W przeciągu ostatnich kilku miesięcy gwieździe udało się zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Na opublikowanym niedawno w mediach społecznościowych zdjęciu artystka promienieje. Nową figurą pochwaliła się w odważnej stylizacji. Wyjawiła też, co udało jej się w ostatnim czasie osiągnąć.

    Katarzyna Krzeszowska w 2012 roku zdobyła tytuł Miss Polski. Z kolei w 2015 roku, w konkursie Miss Grand International 2015 w Polsce, przyznano wyróżnienie za najlepszą figurę. Jak góralka dba o sylwetkę? Co dały jej oba tytuły? Jakie wiążą się z tym obowiązki? I czy miss ma jeszcze jakiekolwiek kompleksy?

    Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska nie byłaby sobą, gdyby nie zapytała Anny Guzik o jej rewelacyjną figurę. Aktorka jakiś czas temu przeszła spektakularną metamorfozę. Co ją do tego skłoniło? Jaki jest jej sekret? Dieta cud czy intensywne treningi na siłowni? Trudniejsze było dla Anny chudnięcie czy utrzymanie formy?

    Prezenterka Dzień Dobry TVN na planie sesji do jednego z magazynów zachwyciła nas swoją nieziemską figurą. Jak udało jej się wrócić do formy sprzed ciąży? Ile czasu jej to zajęło? Kto jej w tym pomógł i co motywuje Dorotę Gardias? Prezenterka zdradziła też Agnieszce Jastrzębskiej kilka szczegółów z życia prywatnego oraz opowiedziała o nowym zawodowym projekcie.