Gwiazdy

Gwiazda Måneskin pokazała nagie zdjęcie. Cały świat oszalał na jego punkcie

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Victoria De Angelis wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Fotka nagiej gwiazdy robi furorę w sieci. Członkini grupy Måneskin poszła na całość i opublikowała dwuznaczny kadr. Fani przecierają oczy ze zdumienia.

Kim jest Victoria z Måneskin?

Victoria De Angelis szybko stała się legendą, kiedy w 2021 roku wraz z członkami Måneskin świętowała zwycięstwo na festiwalu w San Remo i Eurowizji. Charyzmatyczna gwiazda jest basistką. W skład reszty grupy wchodzą jej przyjaciele: wokalista Damiano David, gitarzysta Thomas Raggi oraz perkusista Ethan Torchio. Zespół powstał w 2016 roku. Początkowo muzycy grali na ulicach Rzymu.

"#BezCukru z Oskarem Netkowskim"

#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa
#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/12

Victoria De Angelis urodziła się 28 kwietnia 2000 roku w Rzymie. Co ciekawe, to właśnie ona wymyśliła nazwę Måneskin, która ma podkreślać jej duńskie korzenie (słowo måneskin w języku duńskim oznacza światło księżyca). Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w wieku 8 lat, gdy zaczęła uczyć się gry na gitarze. Z biegiem czasu obudziła się w niej także pasja do instrumentów basowych.

Victoria De Angelis nago

Victoria znana jest nie tylko na scenie. To także gwiazda Instagrama. Jej konto śledzi ponad 3 miliony fanów. Przed taką właśnie publiką współzałożycielka zespołu Måneskin zaprezentowała się w negliżu.

- Kupiłam ci kwiaty - podpisała zaczepnie nagie zdjęcie.

Z minuty na minutę pod postem pojawia się coraz więcej komentarzy rozemocjonowanych internautów. Nie brakuje komplementów: "Wyglądasz jak bogini. Jak można mieć w sobie tyle wdzięku i seksapilu?", "Jesteś najpiękniejsza. Czy mogę kwiatka z twojego ogrodu?", "Piękna figura, nie mogę oderwać wzroku".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: JMEnternational/Getty Images

Pozostałe wiadomości