Gwiazdy

Uczestnicy "Down the Road" się zaręczyli. "Bardzo kocham moją narzeczoną"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Uczestnicy "Down The Road"

Daria i Przemek poznali się na planie 3. edycji "Down the Road. Zespół w trasie". Uczestnicy szybko się zaprzyjaźnili, a z czasem połączyło ich głębsze uczucie i zostali parą. Teraz ogłosili, że się zaręczyli. Zakochani pochwalili się też romantycznymi fotografiami.

"Down the Road" - uczestnicy

Program "Down the Road. Zespół w trasie" podbił serca widzów stacji TTV. W każdej edycji osoby z zespołem Downa wraz z Przemkiem Kossakowskim wyruszają w niezapomnianą podróż, a także pokonują swoje słabości i nawiązują przyjaźnie. Prowadzący show uważa, że telewizyjny format jest nie tylko rozrywkowy, ale przede wszystkim ma misję, by pokazywać, z jakimi przeciwnościami losu na co dzień mierzą się osoby z niepełnosprawnością umysłową.

"Down the Road"

Przemek Kossakowski o programie "Down the Road"
Przemek Kossakowski o programie "Down the Road"
wideo 2/6

W 3. edycji "Down the Road" wystąpili Daria i Przemysław. Już na planie programu zaprzyjaźnili się i wpadli sobie w oko. Od kilku miesięcy są parą, a łączące ich uczucie staje się coraz silniejsze. Nic więc dziwnego, że Przemek zdecydował się na poważny krok i poprosił ukochaną o rękę.

Zaręczyny uczestników z "Down the Road"

Daria i Przemysław pochwalili się w mediach społecznościowych, że się zaręczyli. Opublikowali romantyczne fotografie, a na jednej z nich uchwycono moment, gdy Przemek klęknął, a jego Daria przyjmowała pierścionek.

- Długo to planowałem, aż wreszcie się udało. Zaręczyliśmy się! Bardzo kocham moją narzeczoną i mam nadzieję, że kiedyś będziemy mogli wziąć ślub - napisał świeżo upieczony narzeczony.

W komentarzach pojawiło się mnóstwo gratulacji dla zakochanej pary. "Wszystkiego dobrego dla was", "Niech żyje miłość", "Dużo szczęścia i jeszcze więcej miłości", "Oboje jesteście super", "Ale się cieszę! Piękna z was para" - czytamy opinie internautów.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości