Gwiazdy

Tomasz Karolak z kochanką w łóżku? Intymne zdjęcie trafiło do sieci

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Tomasz Karolak spotykał się już m.in. z Iloną Ostrowską, Magdaleną Boczarską oraz Magdaleną Lamparską. Jego najgłośniejszym i najdłuższym związkiem był ten z Violą Kołakowską, z którą wychowuje dwójkę dzieci. Teraz media obiegło zdjęcie aktora z łóżku z kolejną kobietą. Kim jest Paulina Gałązka?

Tomasz Karolak na zdjęciu z kochanką

W mediach społecznościowych pojawiła się niezwykła fotografia. Paulina Gałązka opublikowała na Instagramie ujęcie z Tomaszem Karolakiem prosto z łóżka, czym wywołała falę domysłów. Para wtulonych w siebie aktorów pozowała do zdjęcia niekompletnie ubrana. Wystarczyło jednak przeczytać opis zdjęcia, by dowiedzieć się, że chodzi o ich nowy wspólny projekt.

- Mój nowy kochanek i ja . Tak się cieszymy na premierę trailera naszego nowego filmu "The End" - napisała Gałązka.

Ich fotografia wywołała wiele komentarzy. Fani gratulują Paulinie nowej roli u boku popularnego aktora, a także piszą: "Zapowiada się ciekawie" czy "Fajnie razem wyglądacie".

Szczegóły filmu "The End"

Produkcją "The End" zajmuje się EKIPA, czyli twórcy takich kinowych hitów jak "365 dni" oraz "Underdog". Według zapowiedzi, nowy film otwiera sypialnie celebrytów, a scenariusz inspirowany jest prawdziwymi wydarzeniami - tymi, o których rozpisywały się media, ale również tymi, o których wiedzieć mieli tylko nieliczni.

Na ekranie zobaczymy m. in. Aleksandrę Popławską, Tomasza Karolaka, Agnieszkę Wielgosz, Jarosława Boberka, Paulinę Gałązkę, Przemysława Sadowskiego, Piotra Witkowskiego, Katarzynę Figurę, Joannę Kurowską, Janusza Chabiora, Mirosława Zbrojewicza, Magdalenę Lamparską oraz Sandrę Kubicką. Premiera "The End" odbędzie się jeszcze w tym roku.

Jak Tomasz Karolak radzi sobie w czasach pandemii? Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości