Telewizja na żywo rządzi się swoimi prawami. Oto zbiór zabawnych wpadek w Dzień Dobry TVN

Źródło: Dzień Dobry TVN
Tymczasem w “Dzień Dobry TVN”...
Tymczasem w “Dzień Dobry TVN”...
Wartości Marcina Prokopa
Wartości Marcina Prokopa
Wartości Pauliny Krupińskiej
Wartości Pauliny Krupińskiej
Telewizja na żywo zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem. Trzeba być gotowym na wszystko. Doskonale wiedzą o tym prowadzący i reporterzy Dzień Dobry TVN. Zobacz, jak radzili sobie w niespodziewanych sytuacjach.

Zabawne wpadki w Dzień Dobry TVN

Nie od dziś wiadomo, że telewizja na żywo rządzi się swoimi prawami i nawet pomimo szczegółowego scenariusza mogą przytrafić się niespodziewane sytuacje. Na szczęście drobne wpadki na antenie Dzień Dobry TVN rozśmieszają widzów i często zapewniają im dobry humor na resztę dnia.

We wtorkowym wydaniu pojawiło się krótkie zestawienie zabawnych i nieplanowanych zdarzeń, a w roli głównej mogliśmy zobaczyć zarówno reporterów, jak i prowadzących Dzień Dobry TVN.

Prowadzący Dzień Dobry TVN potrafią rozśmieszyć widzów

W zestawieniu przypomniano m.in. jak Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski przypadkowo wyrwali jeden z kabli scenicznych, przez co występ wokalistki Julii Rockiej został przerwany.

- Potknęliśmy się o kabel, wyrwaliśmy kabel. Przepraszamy, to jest telewizja na żywo. Wybaczysz nam? Będziesz śpiewać jeszcze raz, kochana? Tego występu prawdopodobnie nikt już nie zapomni. Scena jest twoja. No to Julka, jedziesz - powiedział wówczas Damian.

Pokazano też, jak prezenterka pogody Żaneta Rosińska wywróciła się z mikrofonem podczas skoku na trampolinie. - W telewizji na żywo może się wszystko wydarzyć, tak naprawdę nic nie jest tu wyreżyserowane. Ja już obiecuję, że żadnego fikołka Państwu tu nie wywinę - tłumaczyła prezenterka chwilę po upadku.

Zobacz całe zestawienie zabawnych wpadek w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości