Królowa Camilla złamała protokół. "Chce po prostu zachowywać się normalnie"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Najświeższe informacje ze świata gwiazd
Najświeższe informacje ze świata gwiazd
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
Wydawałoby się, że królowa Camilla jest ekspertką od dworskiej etykiety, jednak jej również zdarza się zaliczyć wpadkę. Najnowsze faux-pas żony króla Karola III opisują media na całym świecie. Co się stało?

Królowa Camilla zaliczyła wpadkę?

Media rozpisują się na temat prawdziwego faux-pas, którego dopuściła się królowa Camilla. Żona króla Karola III miała złapać protokół dyplomatyczny podczas festiwalu literackiego. Co zrobiła? Jak się okazuje, monarchini przywitała się ze swoimi przyjaciółkami pocałunkiem w policzek.

- Protokół zakazuje witać się królowej w ten sposób. Na zdjęciach widać, że jedna z tych kobiet chciała dygnąć przed swoją przyjaciółką, na co ta zareagowała: nie kochana, przywitajmy się normalnie - tłumaczyła w studiu Dzień Dobry TVN reporterka Sandra Hajduk-Popińska.

Zachowanie królowej wzbudziło sensację

Sandra Hajduk-Popińska zaznaczyła, że zachowanie królowej zostało już zbadane przez specjalistów od mowy ciała. - Jej zachowanie ma świadczyć o tym, że ona po prostu nie chce psuć tych relacji ze swoimi przyjaciółkami, koleżankami. Chce zachowywać się po prostu normalnie - dodała.

Poznaj więcej newsów ze świata show-biznesu w naszym materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images Europe

podziel się:

Pozostałe wiadomości