Gwiazdy

Taylor Swift zaskoczyła fanów. Artystka wydaje niezapowiedzianą wcześniej płytę "Folklore"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Taylor Swift zaskoczyła swoich fanów ostatnią informacją opublikowaną w mediach społecznościowych. W piątek 24 lipca światło dzienne ujrzy jej najnowsza płyta - "Folklore". Oto kilka szczegółów związanych z wydawnictwem.

Nowa płyta od Taylor Swift

Tej informacji nie spodziewali się fani Taylor Swift. Artystka ogłosiła na swoich profilach społecznościowych, że już 24 lipca premierę będzie miała jej najnowsza płyta "Folklore".

Większość z rzeczy, jakie planowałam podczas tych wakacji, nie doszła do skutku, ale jest coś, czego nie planowałam i się wydarzyło.

- zapowiedziała napisała w poście.

Będzie to już ósmy studyjny album amerykańskiej wokalistki, dlatego też artystka postanowiła przygotować jeszcze jedną niespodziankę.

Stworzyłam 8 edycji deluxe CD i 8 deluxe winyli, które będą dostępne przez tydzień. Każda z nich ma unikatowe okładki, zdjęcia i pracę graficzną

- napisała Taylor.

Za stworzenie wspomnianych fotografii do "Folklore" odpowiedzialna była Beth Garrabant. Wydawnictwa dostępne są na stronie internetowej sklepu piosenkarki.

Co znajdzie się płycie "Folklore" Taylor Swift?

Taylor Swift postanowiła też zdradzić więcej szczegółów dotyczących swojej najnowszej płyty "Folklore". Na wersji standardowej znajdzie się aż 16 utworów. Wokalistka nagrała je i stworzyła we współpracy z wieloma osobami ze świata muzyki. Byli to m.in. Aaron Dessner, Bon Iver, William Bowery i Jack Antonoff. Piosenkarka nie ukrywała, że w nowych utworach będzie można odnaleźć jej lęki, marzenia, nastroje. Wersje deluxe "Folklore", oprócz 16 utworów, będą zawierały dodatkowy utwór zatytułowany "The lake".

Utwór "Cardigan"

Jedną z piosenek promujących nadchodzące wydawnictwo Taylor Swift będzie "Cardigan". Piosenka doczekała się teledysku. Reżyserią i scenariuszem do klipu zajęła się sama Taylor. Podczas pracy przy nim pomagali jej Rodrigo Prieto, Jill Hardin, Rebecca Skinner, Joe "Oz" Osbourne, Chancler Haynes, David Lebensfeld & Grant Miller i Ethan Tobman. Taylor podkreśliła, że podczas pracy zachowane zostały środki bezpieczeństwa związane z pandemią koronawirusa, a całość była nadzorowana przez inspektora medycznego.

Wszyscy nosili maski, trzymali się z dala od siebie, a ja nawet sama sobie robiłam fryzury, makijaż i się stylizowałam

- zdradziła.

Zobacz teledysk do piosenki "Cardigan" Taylor Swift

Zobacz także:

Edyta Górniak wydaje nowy singiel! Już w sobotę opowie o nim w Dzień Dobry Wakacje

Monika Kuszyńska szczerze o trudnym porodzie: "Do tej pory mam gęsią skórkę, było bardzo źle"

Nowy taneczny singiel Kylie Minogue "Say Something" już dostępny. Utwór jest zapowiedzią kolejnego albumu artystki

Polecamy również materiał, w który Dawid Krynicki stworzył na swojej modelce fryzurę w stylu Taylor Swift.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości