Gwiazdy

Monika Kuszyńska szczerze o trudnym porodzie: "Do tej pory mam gęsią skórkę, było bardzo źle"

Monika Kuszyńska

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

Monika Kuszyńska szczerze o trudnym porodzie: "Do tej pory mam gęsią skórkę, było bardzo źle"

Monika Kuszyńska

Kamil Piklikiewicz/East News

Monika Kuszyńska to polska piosenkarka i była wokalistka zespołu Varius Manx, która od lat stanowi inspirację nie tylko dla osób z niepełnosprawnościami, ale dla wszystkich, którzy zmagają się w swoim życiu z trudnościami. Niedawno wokalistka udzieliła wywiadu Agacie Młynarskiej, w którym opowiedziała o swoich trudnych doświadczeniach.

Odważne wyznanie Moniki Kuszyńskiej

Monika Kuszyńska zdobyła sławę jako wokalistka zespołu Varius Manx. Dziś jest szczęśliwą żoną i matką 3-letniego Jeremiego i niespełna 2-letniej Kaliny. Mimo że dziś prowadzi spokojne życie w Łodzi, w przeszłości musiała zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu.

W niedawnym wywiadzie z Agatą Młynarską podzieliła się swoimi traumatycznymi doświadczeniami. Monika opowiedziała dziennikarce o niezwykle trudnym przebiegu swojego drugiego porodu, który o mały włos nie skończył się tragicznie.

W przypadku mojego synka, który był pierwszy, wszystko było w terminie i bez problemu ten poród się odbył. Natomiast w przypadku Kalinki to był poród przedwczesny, o miesiąc wcześniej, który mnie zaskoczył w środku nocy. Karetka musiała przyjechać 

- wyznała szczerze piosenkarka.

Już nie chcę opowiadać do końca, ale byłyśmy obie na granicy śmierci. Ona miała naprawdę bardzo małą ilość punktów Apgar, bo po prostu miała bezdech. Uratowali mnie lekarze. Miałam wielkie szczęście

Jak przyznała Kuszyńska, powodem tej dramatycznej sytuacji był szew z poprzedniej ciąży, który niespodziewanie pękł.

Do tej pory mam gęsią skórkę. Naprawdę było bardzo źle 

– powiedziała Monika.

Córka wokalistki przyszła na świat poprzez cesarskie cięcie. Pomimo wielu obaw, wszystko dobrze się skończyło i mała Kalinka cieszy się dziś doskonałym zdrowiem.

Monika Kuszyńska – inspirująca historia

W 2006 roku Monika Kuszyńska, wraz z kolegami z zespołu Varius Manx, uległa wypadkowi samochodowemu. Na skutek zdarzenia doszło do przerwania rdzenia kręgowego. Od tamtej pory Monika porusza się na wózku inwalidzkim.

Mimo że Monika przeżyła ogromną tragedię, nigdy nie poddała się w walce o siebie i swoje marzenia. Kuszyńska od lat udowadnia, że dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Zaledwie trzy lata po wypadku wróciła do muzyki, a niedługo potem zakochała się, wyszła za mąż i urodziła dwójkę dzieci.

ZOBACZ: Monika Kuszyńska pokonuje traumy i ponownie siada za kierownicą

Zobacz też:

Cameron Diaz zachwyca się macierzyństwem: "To najlepsza rzecz jaka nam się przytrafiła"

Małgorzata Rozenek-Majdan wróciła do treningów po ciąży. "Początki nie są spektakularne"

Wzruszona Magda Gessler o ciążowym brzuszku Lary: "Nosi w nim córunię"

Co sądzisz o tym artykule?
94
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0