Gwiazdy

t.A.T.u. wracają na scenę. Julia Volkova: "Nie możemy się doczekać "

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska

Lena Katina i Julia Volkova z rosyjskiego duetu t.A.T.u. znów wystąpią razem na scenie. W Moskwie planowany jest wielki koncert, podczas którego również inni artyści zaśpiewają niezapomniane przeboje zespołu. Pamiętacie ich hity?

Koncert t.A.T.u.

W przyszłym roku mija 20 lat od wydania pierwszej anglojęzycznej płyty zespołu t.A.T.u. Z tej okazji w Moskwie zostanie zorganizowany koncert na cześć wielkiego sukcesu rosyjskiego duetu. Ku uciesze fanów, Lena Katina i Julia Volkova zapowiedziały, że osobiście pojawią się na scenie. Obok niech wystąpią również inni artyści, którzy zaśpiewają ich przeboje.

Oficjalny tribute show odbędzie się wiosną 2022 roku. Napiszcie w komentarzach, jakich artystów, chcielibyście usłyszeć na scenie z nami! Wasze zdanie jest dla nas ważne 

- Nie możemy się doczekać - dodała Julia Volkova.

Fenomen zespołu t.A.T.u. 

t.A.T.u. jest bez wątpienia jednym z najpopularniejszych zespołów w historii rosyjskiej muzyki. Ich utwory "Ya Soshla S Uma", czy "Nas Ne Dagoniat"  zawładnęły listami przebojów na całym świecie.

Kiedy na jaw wyszło, że dziewczyny udawały lesbijki, ich kariera przygasła. Okazało się, że była to prowokacja, która miała przyciągnąć uwagę, tak samo jak ekscentryczny wizerunek wokalistek. Przypomnijmy, że dziewczyny miały wówczas 15 i 14 lat. -  Grałyśmy rolę, którą narzucił nam producent - powiedziała Julia Volkova w jednym z wywiadów.

W 2004 roku rosyjski duet zawiesił działalność. Wokalistki postawiły na kariery solowe. Obie przeszły spektakularne metamorfozy. Fani zespołu z niecierpliwością czekają na ich wspólny występ.

Jak wyglądają wokalistki zespołu t.A.T.u.?

Zobacz też:

Zobacz wideo: 25. rocznica koncertu Michaela Jacksona w Polsce

25. Rocznica koncertu Michaela Jacksona w Polsce
25. Rocznica koncertu Michaela Jacksona w Polsce Źródło: Dzień Dobry TVN

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Flashpop/Getty Images

Pozostałe wiadomości