Gwiazdy

Syn Justyny Steczkowskiej współpracuje z Allanem Krupą. Stanowczo odcina się od relacji mamy z Edytą Górniak

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Reporter:
Mateusz Hładki
Najświeższe newsy z życia gwiazd - całość
Najświeższe newsy z życia gwiazd - całośćDzień Dobry TVN
wideo 2/15

Leon Myszkowski coraz bardziej znany jest w środowisku producentów muzycznych. Podobnie zresztą jak syn Edyty Górniak Allan. Potomkowie znanych wokalistek postanowili połączyć siły i wystąpić w zupełnie nowym wspólnym projekcie.

Kim jest Leon Myszkowski?

Leon Myszkowski jest synem Justyny Steczkowskiej i modela Macieja Myszkowskiego. 22-latek rozwija karierę, spełniając się w roli DJ-a. Młody producent muzyki klubowej stworzył nawet kawałek we współpracy ze znaną mamą. Justyna Steczkowska nagrała wokale do premierowego kawałka syna.

Syn popularnej wokalistki rozpoczął przygodę z DJ-ką już kilka lat temu i do tej pory konsekwentnie rozwija swoje umiejętności. Leon chętnie opowiada nie tylko o osiągnięciach zawodowych, ale także o życiu prywatnym. Od 2020 roku jest w związku z 11 lat od siebie starszą Ksenią. Para poznała się podczas imprezy walentynkowej dla singli. Co zabawne, mężczyzna, by zwrócić na siebie uwagę koleżanki, okłamał ją, że ma 21 lat, choć był wówczas 19-latkiem.

Allan Krupa - czym zajmuje się syn Edyty Górniak?

Allan Krupa to 18-letni syn piosenkarki Edyty Górniak. Idąc śladami mamy, której jest oczkiem w głowie, planuje podbić rynek muzyczny w Polsce. "Enso", bo tak brzmi jego muzyczny pseudonim, w tym roku zaprezentował swój pierwszy, solowy utwór "Lambada". Allan od najmłodszych lat wie, co to medialna popularność.

Leon Myszkowski i Allan Krupa podjęli współpracę

Synowie znanych wokalistek postanowili połączyć siły. Już wkrótce zadebiutują razem w zupełnie nowym projekcie. Mateusz Hładki zapytał Leona o szczegóły. Chłopak nie mógł zdradzić zbyt wiele. - Współorganizujemy pewien event rapowo-trapowy. To połączenie mojego i Allana klimatu, więc gramy razem. My się znamy bardzo długo - opowiadał.

Nasz reporter zapytał także o relacje Justyny Steczkowskiej z Edytą Górniak, sugerując, że ich kontakty nie zawsze były poprawne. - Nie moja sprawa, nie mój biznes. Znamy się dość długo, bo grałem kiedyś na urodzinach Oli Nowak i tam go poznałem - uciął.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości