Gwiazdy

Syn Grimes nie nazywa jej mamą. "Nie identyfikuje się z tym słowem"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Co słychać w show-biznesie?
Dzień Dobry TVNCo słychać w show-biznesie?

W najnowszym wywiadzie Grimes zdradziła, dlaczego jej syn zwraca się do niej po imieniu. Jak przyznała, jest to dla niej komfortowa sytuacja, gdyż sama ma problem z tym, by nazywać siebie "mamą".

Grimes odniosła się do tematu macierzyństwa

W 2018 roku media obiegła zaskakująca informacja. Elon Musk oraz Grimes poinformowali o swoim związku. Kilka lat później zakochani doczekali się dziecka. Syn miliardera i piosenkarki otrzymał nietypowe imię X Æ A-XII. Niedawno w jednym z wywiadów wokalistka zdradziła, że maluch nie mówi do niej "mamo", lecz posługuje się prawdziwym imieniem – Claire.

- Dziwnie mi jest mówić o byciu matką, ponieważ nie identyfikuje się z tym słowem, a dziwniejsze jest to, że X mówi na mnie "Claire", ale nie mówi "mama”. Być może on wyczuwa moją niechęć dla tego słowa. Choć nawet nie wiem, czemu odczuwam tę niechęć, szanuję słowo "mama", ale o dziwo nie umiem się z nim identyfikować- wyznała piosenkarka podczas wywiadu przed Galą MET dla Vogue'a.

Grimes przyznała również, że narodziny dziecka były dla niej jak "ponowne narodziny w sensie artystycznym". 33-letnia wokalistka zdradziła, że właśnie kończy prace nad nowym albumem.

Para wychowuje swoje dziecko w duchu gender neutral, nie chcą na starcie życia nadawać mu cech płciowych. Ona sama przyznała, ze nie czuła macierzyństwa i bała się, że nie poczuje. Dlatego jest to dla niej komfortowe, bo się nie utożsamia z tym słowem

Jak poznali się Grimes i Musk?

Piosenkarka i dyrektor generalny marki Tesla, to jedna z najgorętszych par ostatnich lat. Ich uczucie zrodziło się podobno na Twitterze, a połączyło ich wspólne zamiłowanie do nowych technologii i sztucznej inteligencji. Przedsiębiorca chciał udostępnić żart na temat jednego z eksperymentów, lecz szybko zorientował się, że Grimes go ubiegła - opublikowała post jako pierwsza. Wówczas postanowił skomentować wybrany teledysk artystki, uważając go za najlepszy, jaki kiedykolwiek widział.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości