Gwiazdy

Sylwia Bomba potwierdziła informację o śmierci byłego partnera. "Odszedł od nas tata Antosi"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Co Za Tydzień

Nie żyje Jacek Ochman, były partner Sylwii Bomby i ojciec jej dziecka. Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" potwierdziła tę informację za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wydała krótkie oświadczenie i pożegnała zmarłego.

Jacek Ochman nie żyje. Sylwia Bomba potwierdza tę informację

26 lipca 2022 roku zmarł Jacek Ochman. Wiadomość o śmierci mężczyzny jako pierwszy podał portal Pudelek.pl. Według informatorów serwisu były partner Sylwii Bomby miał problemy z alkoholem, a skutki uzależnienia były prawdopodobną przyczyną zgonu. Doniesienia te nie zostały jednak potwierdzone przez żadne inne źródło.

Odeszli w 2021

Odeszli w tym roku…
Odeszli w tym roku…Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Jacek Ochman i Sylwia Bomba poznali się kilka lat temu w galerii handlowej. Przypadkowe spotkanie zaowocowało związkiem oraz narodzinami ich córki Antosi. W maju 2021 roku gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" podjęła jednak decyzję o rozstaniu, o czym wspomniała po kilku miesiącach w rozmowie z dziennikarzem dziendobry.tvn.pl.

- Dokładnie 8 maja minie rok, kiedy odeszłam od Jacka. Nie chciałam mówić tego w momencie, kiedy to się działo. (...) To ja spakowałam walizki i to ja się wyprowadziłam. (...) Gdybym była skrzywdzona raz, to pewnie dalej bym w tym trwała. Ale byłam raniona wiele razy - wyznała wówczas celebrytka.

Sylwia Bomba jest w żałobie. Żegna byłego partnera

Sylwia Bomba z początku nie odnosiła się do krążących w sieci doniesień o śmierci Jacka Ochmana. Przedstawiciele mediów próbowali nawiązać z nią bezpośredni kontakt, jednak telefon odbierała inna osoba, która informowała, że gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" nie zamierza wypowiadać się na temat prywatnych spraw.

Była partnerka zmarłego mężczyzny zabrała głos w sprawie dopiero 27 lipca w godzinach wieczornych. Jak podaje Co za tydzień, wydała krótkie oświadczenie.

- Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi. Z głębokim smutkiem potwierdzam, że w dniu 26.07.2022 roku odszedł od nas Jacek Ochman, tata Antosi. Żadne słowa nie wyrażą tego, co teraz czujemy. Bardzo dziękujemy za wszystkie płynące do nas wyrazy współczucia i modlitwy - napisała na Instagramie.

Składamy najszczersze kondolencje rodzinie i bliskim zmarłego.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Co Za Tydzień

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości