Sylwia Bomba bywa zazdrosna o Grega Collinsa? "On podoba się kobietom"

10 lat Sylwii Bomby w telewizji
Źródło: Dzień Dobry TVN
Sylwia Bomba od dziesięciu lat w telewizji
Sylwia Bomba od dziesięciu lat w telewizji
Sylwia Bomba o pracy na planie Googleboxa
Sylwia Bomba o pracy na planie Googleboxa
Sylwia Bomba o macierzyństwie i perfekcyjnej figurze
Sylwia Bomba o macierzyństwie i perfekcyjnej figurze
Sylwia Bomba #BezCukru pierwszy raz komentuje rozstanie z ojcem dziecka
Sylwia Bomba #BezCukru pierwszy raz komentuje rozstanie z ojcem dziecka
Sylwia Bomba obecna jest w świecie show-biznesu od dekady. Charyzmatyczna i niezwykle szczera 36-latka dała się poznać za sprawą udziału w hitowym programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Gwiazda porozmawiała z reporterem Mateuszem Hładkim na temat swojej kariery i życia prywatnego. Co zmieniło się, od kiedy jest rozpoznawalną osobą?

Jubileusz Sylwii Bomby w telewizji

Był 2014 rok gdy polscy widzowie po raz pierwszy zobaczyli program "Gogglebox. Przed telewizorem". Jedną z uczestniczek, która dowcipnie komentowała lubiane programy była Sylwia Bomba. Dziś, gdy minęło 10 lat od jej debiutu w show, 36-latka, jest już nie tylko osobowością telewizyjną, ale i influencerką. Jak przyznała - rozpoznawalność, choć miła, bywa przytłaczająca.

- Moje takie fanki, które mnie rzeczywiście obserwują, mówią: "Pani Sylwio, jest pani trochę ofiarą programu rozrywkowego, tych artykułów, które ciągle o pani piszą". [...] Jestem na nich inspiracją, jakby, wiesz, taką życiową, że można walczyć o swoje dzieci, o siebie - wyznała influencerka.

Sylwia Bomba ma powody do zazdrości?

Jak przyznaje Sylwia - krytyka i złośliwości w sieci skierowane w jej kierunku bywają trudne do zaakceptowania. Bywało i tak, że influencerka zastanawiała się nad tym, czy nie w ogóle zrezygnować z kariery w show-biznesie. Dziś akceptuje swoje ciało, często jest z niego dumna i stara się dbać o swój dobrostan fizyczny i psychiczny. Z tego powodu niedawno 36-latka opublikowała w mediach społecznościowych dość odważne zdjęcia topless ze swoim partnerem - Grzegorzem Collinsem. Fotografie spotkały się z mieszaną reakcją ze strony fanów.

- Przez 5 sekund nie pomyślałam, że to zdjęcie może w kimś wzbudzić jakieś zgorszenie - stwierdziła Sylwia Bomba.

Sylwia Bomba i Grzegorz Collins poznali się w pracy, choć wcześniej kojarzyli się z programów telewizyjnych. Od ponad pół rok utworzą zgodną parę i wspólnie opiekują się 5-letnią Tosią - córeczką influencerki. 36-latka zapytana o to czy bywa zazdrosna o przystojnego partnera, odpowiedziała wprost:

- Greg rzeczywiście, on ma taki sposób bycia, że podoba się kobietom. On jest żartownisiem, jest bardzo otwarty, bo 20 lat żył w Londynie. [...] Laski, nawet z branży pisały do niego "Ty jesteś z Bombą? Ja jestem fajniejsza". To było okropne. [...] Do mnie z kolei pisali faceci: "Jesteś z Collinsem? Ja bym ci lepiej zrobił" - zdradziła influencerka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl. 

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: DDTVN

podziel się:
Prowadzący:

Pozostałe wiadomości

Apokalipsa w galerii sztuki
Materiał promocyjny

Apokalipsa w galerii sztuki