Gwiazdy

Sylwia Bomba i Lili Antoniak zaskoczyły fanów oryginalnym występem. "Brzmi trochę jak wesoły hymn pewnych siebie kobiet"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Sylwia Bomba i Lili Antoniak

Sylwia Bomba i Lili Antoniak tworzą jeden z najbardziej lubianych duetów programu "Gogglebox. Przed telewizorem", a wszystko to za sprawą niespożytej energii, pewności siebie i doskonałego poczucia humoru. Gwiazdy stacji TTV regularnie udowadniają, że doskonale czują się w swoim towarzystwie. Tym razem postanowiły zaskoczyć fanów motywującym filmikiem, który znalazł swoje miejsce w mediach społecznościowych. - Kochajmy same siebie laski! - zaapelowały do internautek przyjaciółki.

Sylwia Bomba i Lili Antoniak o potędze pewności siebie

Sylwia Bomba i Lili Antonia wiedzą, jak przykuć uwagę fanów. Krótkie nagranie, które pojawiło się na ich instagramowych profilach, jest tego najlepszym dowodem. Gwiazdy programu "Gogglebox. Przed telewizorem" zachwycają w nim swoją urodą, umiejętnościami tanecznymi, przebojowością, a nade wszystko godną podziwu pewnością siebie.

Gwiazdy programu "Gogglebox. Przed telewizorem"

Sylwia Bomba o pracy na planie Googleboxa
Sylwia Bomba o pracy na planie GoogleboxaDzień Dobry TVN/x-news
wideo 2/3

- Ta piosenka jest HIPNOTAJZING. Brzmi trochę jak wesoły hymn pewnych siebie kobiet (...). Napisz w komentarzu za co lubisz … samą siebie!!! Kochajmy same siebie laski! W końcu jedno jest pewne jak w banku - właśnie ze sobą przeżyjesz całe swoje życie - napisały przyjaciółki pod filmikiem, który w niecałą godzinę doczekał się kilku tysięcy polubień.

Sylwia Bomba i Lili Antoniak zachęciły fanów do rozmowy o samoakceptacji

Post opublikowany przez Sylwię Bombę i Lili Antoniak zachęcił internautów do podjęcia szczerej dyskusji na temat znaczenia samoakceptacji. Fani z godnym podziwu zaangażowaniem wymieniali swoje atuty, odpowiadając tym samym na pytanie idolek. Inni skupili się na zachwalaniu autorek nagrania.

- "Dajecie czadu", "Świetne wykonanie", "Boskie", "Super, od razu mam lepszy humor", "Aktualnie najlepsza rolka w Internetach", "Kocham Was dziewczyny! Z humorem i do przodu", "Super Wam to wyszło" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online/x-news

Pozostałe wiadomości