Sonia Bohosiewicz jest oburzona podwójnymi standardami stosowanymi wobec kobiet i mężczyzn. Gwiazda zamieściła zdjęcie w mediach społecznościowych z widocznymi sutkami. Jak twierdzi, problemu nie byłoby, gdyby na obrazku widniało męskie ciało.
Sonia Bohosiewicz - kariera medialna
Sonia Bohosiewicz jako studentka debiutowała na scenie Teatru Starego w Krakowie w sztuce "Zatrudnimy starego klauna". Na planie filmowym mogliśmy zobaczyć ją po raz pierwszy w 1994 roku w głośnym obrazie Jerzego Stuhra zatytułowanym "Spis cudzołożnic". Pod koniec lat 90. zaczęła pojawiać się na małym ekranie. Dużą popularność przyniosła jej też rola w serialu 39 i pół. Najbardziej doceniona została jednak za role w filmach "Rezerwat" w 2007 roku i "Wojna polsko-ruska" z roku 2009. Za kreację w tym pierwszym dostała Nagrodę Aktorską oraz Nagrodę Prezesa TVP na FPFF w Gdyni, Nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego oraz dwa Orły.
"#BezCukru z Oskarem Netkowskim"
"#BezCukru z Oskarem Netkowskim"
W 2016 roku została trenerką jednej z drużyn w programie "Mali giganci", gdzie została opiekunką jednej z drużyn drugiej edycji. W kolejnym roku zasiadła już w jury tego show. Aktorka wydała także własny album z przepisami i zdjęciami dłodyczy zatytułowany "Leniwa żona"
Sonia Bohosiewicz zbanowana przez Instagram
Ruchy takie body positivity, free the nipple i inne wciąż przegrywają z mediami społecznościowymi, które bywają bezlitosne. Kobiece ciało dla wielu nadal stanowi tabu. Sonia Bohosiewicz nie kryje żalu, z powodu usunięcia z sieci jej postu. Wszystko przez widoczne sutki.
- Czyli niestety moje zdjęcia z charakteryzacją @darushkamadeby usunął instagram. Wykrakaliście. Nadal kobiece sutki to za dużo, a męskie ok. No dobra. Walczymy dalej. Zdjęcie opisuje: Czy ja coś pokazałam? Przecież to była charakteryzacja, a piersi sztuczne! - czytamy we wpisie.
Na profilu charakteryzatorki Darii Siejak ciągle można znaleźć wspomniane prze Bohosiewicz kadry:
Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.
Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.
Zobacz także:
- "Usiłowania gwałtu, próby samobójcze i nauczyciele jako sprawcy przemocy". Tragiczne realia młodzieży LGBT+
- Patricia Kazadi przeżyła piekło depresji i myśli samobójczych. "Wybaczam, ale nie zapominam"
- Nie od zawsze wiedziała, że jest transpłciowa. Alicja potrzebuje ogromnej kwoty na korektę płci
Autor: Oskar Netkowski
Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News