Gwiazdy

Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niebawem zostaną rodzicami. Przyszły tata chce być przy porodzie?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Robert i Aneta "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Aneta Czajkowska i Robert Żuchowski wzięli udział w szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Eksperci połączyli ich w parę, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Po programie pozostali w małżeństwie, zaręczyli się, a niedawno ujawnili, że spodziewają się dziecka. Przyszli rodzice powoli przygotowują się do porodu.

Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Aneta i Robert to jedyna para, która w szóstej edycji telewizyjnego eksperymentu prawdziwie się pokochała. Na oczach widzów rodziło się między nimi uczucie. Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie mieli wątpliwości, że tych dwoje są tak dobrze do siebie dobrani, że będą chcieli kontynuować znajomość po programie. Wraz z emisją ostatniego odcinka ogłosili, że wciąż są razem i mają wiele wspólnych planów.

Małżonkowie pochwalili się też kolejną dobrą nowiną. Okazuje się, że niedługo zostaną rodzicami. Zarówno Aneta, jak i Robert pragnęli założyć rodzinę, więc decyzja o posiadaniu dziecka przyszła naturalnie.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Aneta i Robert o porodzie

Aneta i Robert zaczęli przygotowywać się do przywitania malucha na świecie. Na Instagramie prowadzili transmisję na żywo, podczas której fani mogli zadawać im pytania. Wiele z nich dotyczyło dziecka, a także tego, czy podjęli już decyzję, jak będzie wyglądał poród.

- Będę, będę, postaram się być. (...) Ze ślubem zaryzykowałem, to i z porodem też chyba sobie poradzę - powiedział Robert.

- O ile będzie mógł. Wiecie, jak to teraz jest w tych covidowych czasach. Ja na początku myślałam, żeby nie był, bo jestem taka Zosia Samosia - sobie sama poradzę i po co, żeby facet był, a teraz tak gadamy o tym, że chce być. Ja wolę sama w takich sytuacjach stresowych być i sobie radzić, już tak mam - stwierdziła Aneta.

Zobacz wideo: Aneta i Robert dopasowani od pierwszego wejrzenia

Dopasowani od pierwszego wejrzenia
Dopasowani od pierwszego wejrzenia Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Justyna Rojek/East News

Pozostałe wiadomości