Gwiazdy

Sharon Stone szczerze o poronieniach. "Straciłam dziewięcioro dzieci"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Edziecko.pl
Sharon Stone

Sharon Stone jest mamą trójki adoptowanych pociech. Gwiazda nie doczekała się biologicznych dzieci. W najnowszym poście na Instagramie 64-letnia aktorka zdecydowała się na szczere wyznanie. Okazuje się, że aż dziewięciokrotnie straciła ciąże. Co było przyczyną?

Sharon Stone o poronieniach

Sharon Stone to amerykańska aktorka znana ze swojej kultowej roli w filmie "Nagi Instynkt". Prywatnie artystka jest mamą trójki adoptowanych dzieci - Rona Josepha Bronsteina, Quinna i Lairda. Gwiazda nie miała do tej pory szczęścia w miłości. Ma za sobą dwa nieudane małżeństwa z Michaelem Greenburgiem i Philem Bronsteinem.

Trudne historie

Prawdziwa historia porwania trzech kobiet
Prawdziwa historia porwania trzech kobietDzień Dobry TVN
wideo 2/3

Aktorka zdecydowała się na adopcję, ponieważ w jej przypadku próby zajścia w ciążę kończyły się poronieniem. Artystka postanowiła podzielić się swoimi przeżyciami po zapoznaniu się z wywiadem tancerki Pety Murgatroyd, która poruszyła ten temat w wywiadzie dla magazynu "People". Latynoska przyznała, że nie udało jej się donosić ciąży.

Sharon Stone ujawniła liczbę poronień

- My, jako kobiety, nie mamy przestrzeni, w której mogłybyśmy porozmawiać o głębi swojej straty. W wyniku poronienia straciłam dziewięcioro dzieci. To nie jest drobnostka, ani z fizycznego, ani psychicznego punktu widzenia - skomentowała Sharon.

Gwiazda podkreśliła, że wiele kobiet, które znalazły się w tej sytuacji, często mierzą się z nią w samotności. - Czujemy jednak, że jest to coś, co musimy znosić potajemnie, mierząc się z poczuciem porażki, zamiast otrzymać tak potrzebne współczucie, empatię oraz ukojenie, których tak bardzo potrzebujemy - dodała.

Przyczyną poronień aktorki była endometrioza, czyli choroba ginekologiczna charakteryzującą się obecnością komórek błony śluzowej trzonu macicy poza jamą macicy. O tym fakcie aktorka poinformowała rok temu w wywiadzie dla stacji BBC.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Edziecko.pl

Źródło zdjęcia głównego: Andreas Rentz/amfAR / Contributor / Getty Images

Pozostałe wiadomości