Gwiazdy

Shakira przyznała się do depresji. Uzdrowiła ją woda święcona!

Gwiazdy

Piosenkarka przyznała się, że cierpiała na depresję. Załamanie spowodowane było poważnymi problemami ze zdrowiem. Więcej szczegółów w studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała Agnieszka Jastrzębska.

Shakira jest artystką, która nie opowiada o swoich prywatnych sprawach. Podczas wywiadów gwiazda kontroluje się, aby nie powiedzieć za dużo. Tym razem zdradziła, przez co przechodziła dwa lata temu. Piosenkarka zmagała się z poważną chorobą.

Shakira – depresja

W 2017 roku Shakira wpadła w depresję. Choroba była skutkiem poważnych problemów zdrowotnych, które uniemożliwiły wokalistce koncertowanie. Gwiazda po latach ujawniła, co dało jej siłę do wyjścia na prostą. Pomogła jej woda święcona!

Depresja była ciężkim czasem nie tylko dla piosenkarki, ale i jej bliskich. Piosenkarka sama przyznała, że pierwszy raz była w tak fatalnej formie. Z tego względu wycofała się na jakiś czas z życia publicznego, odrzuciła kontrakty reklamowe i odwołała zaplanowane koncerty.

Wywiad po 2 latach

Piosenkarka dopiero po dwóch latach zdecydowała się udzielić wywiadu. Szczerze opowiedziała, przez co przechodziła, kiedy lekarze odkryli krwotok na prawej strunie głosowej.

Był moment, że nie mogłam wstać z łóżka. Byłam w depresji.

- wyznała w rozmowie z The Guardian

Zobacz też:

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości