Gwiazdy

Shakira i Pique po raz ostatni w sądzie. Kto przejmie opiekę nad dziećmi?

Gwiazdy

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

Shakira i Gerard Pique oficjalnie nie są już razem. Para po raz ostatni spotkała się w barcelońskim sądzie, gdzie ustalono, kto będzie głównym opiekunem ich dwóch synów. Ekspartnerzy przez 12 lat uchodzili za wzorową parę. Mateusz Hładki przybliżył widzom Dzień Dobry TVN kulisy tego głośnego rozstania.

Rozstanie Shakiry i Getrarda Pique

Shakira i Gerard Pique przez ponad dekadę uchodzili za jedną z najbardziej zgodnych par w show-biznesie. Choć wokalistka i piłkarz doczekali się dwóch synów: 9-letniego Milana i 7-letniego Sashy, to nigdy nie stanęli na ślubnym kobiercu. Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu światowe media obiegły doniesienia o nagłej przeprowadzce sportowca, który zamieszkał w Barcelonie. Jak później się okazało - Pique miał dopuścić się zdrady i prowadzić imprezowy styl życia w Europie. Plotki o rozstaniu gwiazdorskiej pary zostały potwierdzone na początku czerwca, choć eks zakochani nie podali przyczyny rozpadu związku.

Shakira i Pique. Ostateczna rozprawa

Niedawno Shakira i Pique w końcu spotkali się w sądzie i doprowadzili kwestie opieki nad pociechami do końca. Fakt, iż gwiazdorzy nigdy nie zdecydowali się na ślub, znacząco ułatwił przebieg sprawy. Ostatecznie wymiar sprawiedliwości przyznał większość praw do opieki nad Milanem i Sashą wokalistce, która przeniesie się z chłopcami do Stanów Zjednoczonych.

- To był ostatni akord w tej głośnej sprawie. Chodziło o piekę nad dziećmi. Shakira stwierdziła, że chce sie wyprowadzić do Miami i chce by synowie pozostali przy niej - tłumaczył Mateusz Hładki.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Dave J Hogan / Contributor / Getty Images

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości