Sanah dała koncert w restauracji. "Zawsze chciałam pośpiewać do kotleta"

Sanah
Sanah
Źródło: MWMEDIA
Trasa koncertowa Sanah trwa w najlepsze, a młoda wokalistka nie może narzekać na brak zainteresowania. Na jej występy przybywają tłumy, a bilety rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Tymczasem Zuzanna ma inne, nietypowe marzenie.

Sanah o graniu do kotleta

Sanah a właściwie Zuzanna Jurczak to artystka, która szturmem zwojowała polską scenę muzyczną. Jej twórczości trafiła do setek fanów, którzy podążają za nią po całej Polsce. Młoda gwiazda ma więc za sobą pracowite lato. W ciągu ostatnich miesięcy regularnie koncertuje, a ciekawostkami dzieli się w mediach społecznościowych. Niedawno opublikowała także żartobliwy filmik z restauracji i zaprezentowała fragment piosenki. W opisie dodała, że zawsze chciała dać tego typu koncert. Niestety tym razem nie wyszło tak, jak planowała. Na nagraniu widać nie tylko śpiewającą gwiazdę, ale także pustą salę.

Zawsze chciałam do kotleta pośpiewać, a tutaj zero kotletów, pouciekały!

Sanah – wsparcie fanów

Pod filmikiem artystki pojawiło się wiele komentarzy. Fani pocieszali Sanah i prosili, aby powiedziała, gdzie jest i stawią się na miejscu. Jak zawsze, docenili także jej wspaniały głos.

- "Mów gdzie i kiedy, będę za 5 min!", "Zuzia nie denerwuj się już biegnę", "Co za głos" - pisali internauci.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości