Gwiazdy

Co za duet! Sam Smith i Demi Lovato prezentują utwór "I'm Ready"

Gwiazdy

Aktualizacja:
fot. materiały prasowe

Sam Smith jest znany ze świetnych kooperacji z największymi, muzycznymi gwiazdami. Tym razem, wspólnie z Demi Lovato postanowili zaskoczyć fanów wydając wspólny singiel "I'm Ready". Kawałek łączy to, co w obu gwiazdach jest najlepsze.

Sam Smith i Demi Lovato - nowy singiel "I'm Ready"

Emocjonalny tekst i mocny przekaz. Sam i Demi stworzyli świetny popowy kawałek, a w refrenie utworu możemy usłyszeć również chór gospel. Dopełnieniem singla jest teledysk, wyreżyserowany przez Jorę Frantis, która współpracowała wcześniej m.in. z Rosalią i Cardi B.

Sam, Demi i inni bohaterowie biorą udział we własnych igrzyskach olimpijskich. Konkurują ze sobą w biegu na 100 metrów, nurkowaniu, pływaniu synchronicznym i wrestlingu.

Twórczość Sama Smitha i Demi Lovato

„Stay With Me” było pierwszym utworem Sama, który zdobył w 2019 roku miliard streamów na Spotify. Wokalista ma na koncie cztery Grammy, trzy BRIT oraz Oscara i Złoty Glob. Muzyk sprzedał w trakcie kariery ponad 25 mln egzemplarzy albumów. Jego utwór do filmu o przygodach Jamesa Bonda - "Writing's On The Wall" jest pierwszym, który trafił na szczyt zestawienia. W najbliższych miesiącach możemy spodziewać się trzeciego albumu artysty.

Demi Lovato powróciła w 2020 roku prezentując singiel "Anyone" na rozdaniu nagród Grammy. Artystkę można było usłyszeć także podczas finału SuperBowl, na którym zaśpiewała hymn USA.

Już w najbliższą niedzielę, 19 kwietnia w "Dzień Dobry TVN" rozmowa Gabi Drzewieckiej z Samem Smithem!

Posłuchajcie I'm Ready":

Zobacz też:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości