Gwiazdy

Czy Barbara Kurdej-Szatan znieważyła Straż Graniczną? Jest decyzja sądu

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Mateusz Hładki
Co nowego w świecie gwiazd?
Co nowego w świecie gwiazd? Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Barbara Kurdej-Szatan miała odpowiadać za znieważenie funkcjonariuszy Straży Granicznej. 6 grudnia Sąd Rejonowy w Pruszkowie umorzył sprawę aktorki, o czym poinformował na Twitterze mec. Jacek Dubois. O szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedział Mateusz Hładki.

Sąd umorzył sprawę Barbary Kurdej-Szatan

Sąd Rejonowy w Pruszkowie umorzył postępowanie przeciwko Barbarze Kurdej-Szatan, która została oskarżona o zniesławienie Straży Granicznej. Aktorce groziła grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Dziś piękny poranek w sądzie w Pruszkowie. Sąd umorzył sprawę Barbary Kurdej - Szatan, w której prokuratura zarzucała jej, że znieważyła Straż Graniczną. Sąd uznał, że nikogo nie znieważyła. Miłego dnia

- Prokuratura Okręgowa złożyła zażalenie na tę decyzję, więc sprawa nie jest jeszcze zakończona - przekazał Mateusz Hładki w Dzień Dobry TVN.

Barbara Kurdej-Szatan przeprosiła Straż Graniczną

Przypomnijmy, że sprawa dotyczy postu, który aktorka opublikowała w mediach społecznościowych w 2021 roku (w czasie szczytu kryzysu na granicy polsko-białoruskiej).

- To jest ku**a straż graniczna????? Straż ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy!!!!! Ku**a !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce, boli mnie cała klatka piersiowa, trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Ku**aaaaaaaaa !!!!!!!!.- napisała Barbara Kurdej-Szatan.

Po pewnym czasie wpis zniknął z Instagrama, a aktorka przeprosiła Straż Graniczną.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości