Roksana Węgiel nie przepada za swoim wielkim hitem. "Pewnie fani są w szoku, że to powiedziałam"

Roksana Węgiel w Dzień Dobry TVN
Jakub Kamiński/East News
Roksana Węgiel zawojowała Polskę i Europę swoim mocnym głosem. Jej pierwszym międzynarodowym hitem była piosenka "Anyone I Want To Be". Co wokalistka myśli o niej kilka lat po premierze? Szczegóły zdradziła podczas rozmowy z Gabi Drzewiecką na Instagramie Dzień Dobry TVN.

Roksana Węgiel pracuje nad nowa płytą

W życiu zawodowym Roksany Węgiel sporo się ostatnio dzieje. Nastolatka wystąpiła w najnowszym teledysku Cleo do piosenki "Kocham". Intensywnie pracuje też nad swoją drugą płytą. Krążek ma się ukazać jeszcze w tym roku. W rozmowie z Gabi Drzewiecką gwiazda zapowiedziała, że nowy album będzie bardziej osobisty od poprzedniego. To dlatego, że tym razem teksty będą pisane przez Roksanę. Nastolatka wyjawiła też, że spotkała się w studio nagraniowym ze znanym producentem Pawbeatsem.

- Bardzo dobrze się dogadujemy i działamy w podobnych klimatach - mówiła Roxie.

Muzyk ma na koncie współpracę między innymi z Quebonafide, Pezetem i Natalią Nykiel. Efekty nagrań z Roksaną Węgiel mogą więc nieźle zaskoczyć.

Roksana Wegiel nie lubi swojego największego przeboju

Przy okazji rozmów o muzyce Roksana Węgiel nawiązała do swojej poprzedniej płyty. Promował ją singiel "Anyone I Want To Be". To właśnie tą piosenką nastolatka podbiła Europę. Tym bardziej zaskakuje fakt, że nie szczególnie ją lubi.

- Nie przepadam za bardzo za piosenką "Anyone I Want To Be". To po prostu nie jest mój klimat, ale pokochałam ją za to, z czym mi się kojarzy. Pewnie fani są w szoku, że to powiedziałam. Ja od początku nie chciałam śpiewać tego na Eurowizji, ale wyszło, jak wyszło - wyznała na czacie z widzami Dzień Dobry TVN.

Właśnie ta piosenka stała się jednym największym przebojem Roksany Węgiel. W swojej krótkiej jak na razie karierze występowała z nim już setki razy. Sama przyznaje, że kiedy śpiewa ją na koncertach, fani bawią się najlepiej.

Spodziewaliście się takiego wyznania? Doceniamy Roxie za szczerość.

Czy Roksanie Węgiel zdarzyło się zapomnieć tekst do swojego utworu? "Ciężko się wszystkiego nauczyć na blachę"

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

podziel się:

Pozostałe wiadomości