Gwiazdy

Andy Dust robi światową karierę. Kim jest DJ z Polski, którego utwór "Rise Up" ma 35 milionów wyświetleń?

Gwiazdy

Andy Dust robi światową karierę. Kim jest DJ z Polski, którego utwór "Rise Up" ma 35 milionów wyświetleń?

Adrian z Ostrołęki jest autorem hitu "Rise Up", który ma już prawie 35 mln wyświetleń w serwisie YouTube. W Niemczech kompozycja zdobyła złoto, a w Polsce walczy o podwójną platynę. To obecnie jeden z największych przebojów w stacjach radiowych. O swoich sukcesach i muzycznych planach Andy Dust opowiedział w Dzień Dobry TVN.

Fenomen DJ-a Adriana

Adrian Kaczyński, znany szerszej publiczności jako Andy Dust, obecnie współpracuje z największymi producentami, DJ-ami i artystami na świecie. Ma na swoim koncie współpracę z m.in. Vinai z Włoch, zespołem The Chainsmokers, czy piosenkarką Avą Max.

- To wszystko ruszyło, kiedy wyjechałem do Niemiec. W 2020 r. zacząłem tworzyć też jako producent innych muzyków. Założyłem własną wytwórnię, gdzie poszerzyłem liczbę osób, z którymi współpracujemy - powiedział o swoim sukcesie Andy Dust.

DJ planuje współpracę również z polskimi artystami.

- Wkrótce dowiecie się, z kim zamierzamy współpracować z polskich artystów. Będą to znane osoby, ale te mniej też - usłyszeliśmy.

Andy Dust i jego początki

Andy Dust zdradził nam, jak zaczęła się jego przygoda z tworzeniem muzyki. Wszystkiego uczył się sam, bądź z pomocą znajomych. Kilka lat zajęło mu, żeby opanować program do tworzenia muzyki, którego obsługi zresztą ciągle się uczy.

- W 2012 r. pierwszy program do muzyki pokazał mi przyjaciel Konrad. Zostałem w sumie przy tym programie i to na nim do dzisiaj kształtuję swoje umiejętności - powiedział nam muzyk.

Muzyk opowiedział również jak radzi sobie w pandemii.

 - Staramy się robić jak najwięcej wydań, żeby potem nikt o nas nie zapomniał. Nie ma teraz koncertów, nad czym wszyscy artyści ubolewamy - podsumował Adrian.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
71
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
11.02.2021
Jarek
Chłopie powodzenia ❤️