Gwiazdy

Andrij Szewczenko wykonał niezwykły gest wobec Roberta Lewandowskiego. "Piszą o tym na całym świecie"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Mateusz Hładki
Co słychać w show-biznesie
Co słychać w show-biznesieDzień Dobry TVN
wideo 2/17

To wyjątkowy moment dla Ukrainy i Polski. Andrij Szewczenko na Stadionie Narodowym w Warszawie przekazał Robertowi Lewandowskiemu ukraińską opaskę. O szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedział Mateusz Hładki.

Stadion Narodowy: Niezwykłe spotkanie Szewczenki z Lewandowskim

Na Stadionie Narodowym w Warszawie doszło do spotkania wybitnego ukraińskiego piłkarza Andrija Szewczenki z kapitanem reprezentacji Polski Robertem Lewandowskim.

- Andrij Szewczenko przekazał Robertowi Lewandowskiemu opaskę w barwach ukraińskiej flagi. Jak podkreślał legendarny piłkarz, to jest docenienie Roberta Lewandowskiego za jego ogromny wkład w dialog o Ukrainie i niesienie pomocy. [...] Wyrazy szacunku, wyrazy uznania, ale też prośba do Roberta Lewandowskiego, żeby na zbliżających się mistrzostwach świata w Katarze zagrał w tej opasce - opowiadał Mateusz Hładki w Dzień Dobry TVN.

Robert Lewandowski solidaryzuje się z Ukrainą

Robert Lewandowski odpowiedział na gest Szewczenki. - Robert, odbierając tę opaskę - to jest niesamowite, jakim jest człowiekiem - podziękował w imieniu swoim, ale też wszystkich Polaków. Jest takim ambasadorem. To jest coś nieprawdopodobnego. [...] Piszą o tym wszyscy na całym świecie: i Barcelona, i Sky News, absolutnie każda telewizja opowiedziała o tej historii - pokreślił Damian Michałowski, prowadzący Dzień Dobry TVN.

Zobacz tę historyczną chwilę w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości